Zuzu ile keyf-i alem

kız yoğundum anam anca geldim sende 11:30 yemeğe gişdiyon saat 13:00 oldu gelen giden yok ne yemekmiş ulennnnn:KK1:

kız yoğundum anam anca geldim sende 11:30 yemeğe gişdiyon saat 13:00 oldu gelen giden yok ne yemekmiş ulennnnn:KK1:

bikerem 11,45 de gittim. sonra diğer tarafa geçtim. müd. yemeğe gitti. o gelince tekrar yerime geldim. birazdan diğer tarafa geçicem. :63:

zuzu dün stick fondoten aldım kendime. şu ruh gibi sıfatıma renk gelsin diye. fena olmadı sanki. gözüme ne zaman makyaj yapıcam ben yaw. makyaj malzemelerimi özledim.

zuzu dün stick fondoten aldım kendime. şu ruh gibi sıfatıma renk gelsin diye. fena olmadı sanki. gözüme ne zaman makyaj yapıcam ben yaw. makyaj malzemelerimi özledim.

canım ya yoğunlaştım yerimde değildim şimdi geldim ama gitmişsin :18::18:

bu arada sürde de şu fondoteni bakalımsıfatına:KK9::KK9::KK9:şöyle güzel bir makyaj yapta koy şuraya millet güzel görsün.....

$makyaj.jpg
Eki Görüntüle 198573
$73605_1655226550604_1535308226_2107457_7496407_n.jpg
Eki Görüntüle 198575

tacım sondaki resimdeki gibi işte. ama öyle çok tepeye kadar değil.
saçımı topuz istiyorum. çok tepeye kabartmalı olmamalı :KK55: önlerini de arkaa yapışık istemiyorum.
ama önlerim uzun çok kısada değil :KK62:

ya en baştaki modelde güzelmiş be speeddy bak sen ne yap biliyomusun ilk önce prova yaptır saçında bence

ama kuşum işte bence 4-5 gün önceden git prova yaptır mutlaka bir aksilik olmasın bence

valla ben git prova yaptır derim sanada fikir olur en azından rahat rahat söylersin nasıl istediğini düğün günü telaş olur

X