Zuzu ile keyf-i alem

geldin mi zilli? ne yedin bakim?
sana oğlum koynumda uyurken çekilen fotmu koyacaktım büuyük diyor olmadı. şu eklentideki fotoları nasıl siliyoruz ya biliyor musun?

adı saray dürümüymüş böyle yufkayı dürüm etmişler dışı galeta unu var içi patatesli

kız msn açabilsen gönder dicem mail atsana bana küçülteyim sana ben

koş koş albüme sabahki halimi çektim. korkma sakın emi?
bakınca haber et sileyim.
işte ben albümüne bak.

adı saray dürümüymüş böyle yufkayı dürüm etmişler dışı galeta unu var içi patatesli

kız msn açabilsen gönder dicem mail atsana bana küçülteyim sana ben

sen söyle nasıl küçültülüyor bana da lazım olur.

meloş gördüm bebem resmini bişiy dicem azcık kaşlarını inceltsene çok az ama bebem

bu arada maske yazdım okudunmu

meloş gördüm bebem resmini bişiy dicem azcık kaşlarını inceltsene çok az ama bebem

bu arada maske yazdım okudunmu

cıks kaşlarımı elletmem. sedec 2 kere aldılar hiç sevmedim. arkadaşım var diyorum ya manikürcü ona dedim alman gereken yerleri al diye hiç ellemeye gerek yok dedi. bu pazar kaş dışında olan bir iki fazlalığı aldırım belki o kadar.
okudum poğaca tarifi gibi.
kıs benim cildim karma olur mu ki?
ben kil alıp onunla maske yapıyordum aklıma geldi.

zuzuuuuuuuuuu müjdeli haberi vereyim. 4 gün tatilim canım. pazartesiye kadar yokum. oğluşumun şansına. çok sevindim mamasıyla ben ilgilenicem.

he kız valla poça tarifi gibi bilmiyorum valla o kadarını hatırlamıyorum ama iyi bi maskeymiş

kız azcık aldır kaşlarını çok demiyorum zaten kavis verdir biraz daha suratın ortaya çıkar

zuzuuuuuuuuuu müjdeli haberi vereyim. 4 gün tatilim canım. pazartesiye kadar yokum. oğluşumun şansına. çok sevindim mamasıyla ben ilgilenicem.

canımmmmmmmmmmmm süperrrr yaaaaaa çok sevindim ohhh gelsin mamalarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

he kız valla poça tarifi gibi bilmiyorum valla o kadarını hatırlamıyorum ama iyi bi maskeymiş

kız azcık aldır kaşlarını çok demiyorum zaten kavis verdir biraz daha suratın ortaya çıkar

cıks kaşlarımın yapısı güzel ellemem hiç gerek yok. 1-2 fazlalığı temziletiriri. dedim ya aldırdım hiç sevmedim. bide alınca hep aldırmak zorunda kalacağım. kıs hastayım ondan ruh gibiyim. makyajda sıfır, uykusuz ancak bu oluyor.

birazdan çıkıyorum canım. şimdiden iyi akşamlar kendine iyi bak.
oğluşuma kavuşmama az kaldı.

tamam canım iyi akşamlar çok sevindim valla yaaaa

yok kız ruh gibin değilsin benim bitanecik tatlı meloşumsun sen zilliiiiiiiii

günaydın şekerler! 4 günlük tatilin ardından yine burdayım.
oğluşumdan ayrıldım püffffffffff!

4 gün tatilin ardından oğluşumu bırakıp işe gelmek zor geldi. kuzum ne güzel alışmıştı bana. bakalım bugün ne yapacak. perşembe günü oğlumun ateşi çıktı. 37,8 e yükseldi. iştahı kesildi, mız mız ve huysuz bir çocuk oldu. iyiki evdeyim dedim. biraz anakucağında duruyor sonra durduk yere ağlıyor. bütün gün kucağımda evde dolaştık durduk. gece mama için 4 te kalktı ve uyumadı. aldım yanımıza getirdim. babasıyla elini tuttuk biz gözümüzü kapattık. çaktırmadan bakım bir bana bir basına baktı sonra oda kapattı gözünü uyudu. sabaha kadar arada mızırdandı durdu. ertesi günde aynıydı. cumartesi düzeldi iştahı. daha sakinledi. ama bu seferde gece uykusu sapıttı. 3 gündür gece mamasını veriyorum kucağımda uyuyor yatağına yatırıyorum uyanıyor sonra uyumak istemiyor ne yaptıysam ağlıyor. son çare olarak arabasına koyduğum gibi aşağıya indik. kapının önünde bir aşağı bir yukarı dolaştık. bu şekilde uyuyakaldı. babası işten geldiğinde eve çıktık ve yatağına yatırdı.
dünde alsancak'a gittik. aman bir uslu bir uslu hiç sesi çıkmadı. arabasında uyudu. kucak istemedi. eşimle pizzacıya girdik. daha girer girmez servis görevlisi kız geldi sevdi.oğluma diyorki gel sana oyuncak vereyim. benimkide öyle tepkisiz baktı. sonra oturduk. kucağımda sipariş gelene kadar durdu. sonra arabasına koydum. yemekten sona babası kucağına aldı. kız tekrar geldi yine gel sana oyuncak vereyim dedi. eşimde tuttu kızın kucağına verdi. dedim niye veriyorsun, ama b,izde müşterinin bebeklerini alıyoruz. dedim ben vermiyorum. neyse geldi ama ben kıza ter ters baktım. demesinmi anneye mi gideceksin babaya mı diye. babasına verdi. oradan çıkınca eşime kızdım. ben kucağa vermiyorum kız benden alamadı sen tuttun verdin. yine aynı şeyi söyledi. ben istemiyorum sen alabilirisin başkasının çocuğunu dedim.sonra kendime kızdım niye söylemedim diye ama eşimin vereceği aklıma gelmedi. sonra parfümeriye girdik. ben kendime bişeyler bakarken baktım benimki yine kucakta. izin istemek filanda yok. allahım dedim illa insanları uyarmam ya da kırmam gerekiyor. millet ne kadar rahat.
bende çocuğumu başkasının almasını istemiyorum. ben izin vermedikçe. bundan sonra pat diye yüzlerine söyleyeceğim. bu konuda eşime güvenmiyeceğimi anladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…