Zuzu ile keyf-i alem

hazal hoşgeldin canım katılabilirsin tabiki

meloş evet kızıldı 12-13 sene kızıl kullandım sonra kuaför açtı aöa yaktı baya kestim saçımı sonra adam ettim bir sene ne fön çektirdim ne bişey sonra palettenin kahve köpüğüne boyadım senelerce bu seferde sarımtrak yaptım biraz

bözük nan koydum sildim hemencik

aslı bacım nasılsın kız görüşem,yoruz ne zamandır

ne bılem hayrlı bı iş olunca öle olur ya doğumda nışanda falan bude benım mutlu olmam ıcın yeterlı ondan

bende 7 yıl kadar kızıl kullandım. ve her tonunu denedim sayılır. bakır yaptım arada. sonra kahve rengi üzerine gölge yaptırdım. hamileliğimden önce bakır yapmıştım ki hamile olduğumu öğrenince bırakmıştım. en son yine kahve yaptırdım. şimdi karman çorman oldu. uçlar açık dipler koyu. beyazlar az da olsa sırıtıyor.
offfffffff fırsat bulup boyatsam ne iyi olur. kızıla dönsem mi diye düşünüyorum.
yada hoş bir kahve tonları olabilir. bilmiyorum. kızıl havalı oluyor ama yazın çabuk açılıyor.

bende çok severim kızılı ben kestane kızıl akaju ya boyuyodum voilanın bide cila attırıyodum üstüne süper oluyodu dur bulursam onuda ekliyim sana bak kızıl halime...

ya sana kahve tonları yakışır kahve köpüğü çok güzel boyasana

kararsızım zuzum! bende kahve kızıl tonunu düşünüyorum.
kahve köpüğü nasıl bir renk?. resim koysana zuzum.
katoloğa bakmam lazım.

kız menümü sormuyosun ne zamandır.
islim kebabı
erişte
salata
kazandibi
süperdi.

Son düzenleme:
heee kız ne zamandır sormuyom dimi ne yapam anam tersim döndü bu arada menü güzel beğendim meloşum

dur sana kahve köpüğü fotomu koyayım bak

zuzu kahve köpüğü dediğin beyaz straplezli bodyli resmin değil mi? bu renk sana çok yakışmış. hani kızıl foton?

evet meloş beyazlı olan kahve köpüğü bitanem kızıl olan fotomu bulamadım ya akşam eve gidince bakayım albüme koyarım

bu renk sana çok yakışmış zuzum.
bakayım bende bulursam yeni boyattığım resmimi koyarım.
tabi 3 ay önce.

saol meloşum sende bulunca koy bende bakem...valla palettenin renkleri güzel

meloş bu saçının rengi güzel ama bak açık kahve karamel gibi yani benmki gibi çok güzel gider sana kahve köpüğüne boyamalısın bence çok yakışır sana

ya bunu öylesine boyattım. çok fazla uğraşmadan açmadan tek seferde boyattım. zamanım azdı çünkü. dikkat ettiysen uçlar daha açık dipler koyu. uçlar bakır olunca açmadan boyandı. bakalım fırsat bulursam boyatıcam inşallah. kendime bakım yapmayı özledim valla. makyajsız zaten ruh gibiyim. :18:

valla meloş bende haftalardır öyle bakımsızım ki bir gram makyaj yok yüzümde makyaj yapmayı özledim şıkır şıkır giyinmeyi yaaaaaa

zuzu bana güzel bir maske tarifi ver canım.
bide yüzmde bir iki sivilce ve güneş lekesi var. neyle kapatabilirim. fondoten kullanıyorum bazen ama. kapatıcı mı alsam ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…