Zuzu ile keyf-i alem

ben geldiiiiiiiiiiim!
zuzu,aslı,böcük,spedy nasılsınız kızlar?
zuzu sen yemeğe çıkmadın mı?
yemektesin diye çaldırmadım.
aslı noldu kuzum.
böcük aferin sabah sabah hamaratlığın tutmuş,
benimde evim temiz artık hihihiiii! ama dağınık o ayrı
speedy 41 kere maşallah!

Aslı hoşgeldin canım
meloş sende hoşgeldin canım evet yemekteyim ama yerimdeyim bugün çorba içiyorum bu arada sabah benmi aramışsın ama ben uyuyodum ben 10 iş başı yapyorum evden sekiz buçuk gibi çıkıyorum

:78::78:utandrdın benı laa
aman benmımde evım pis 2 haftadır temızlemım anamdayım gezıomfalan

sağolun kızlar düşüyopr şafağım iyice.
benim topike baksanız avize modelleri ekkledim fikir verin yahuu kafam karışltı çoookkk

zuzu mutfağına baktım çok güzel olmuş. ama ilk tarifinin yarısı nerde?
kıs ben aramadım, tuş kilidi açık kalmış, dün enson seni aradım ya tuşa dokununca aradı, bende hemen kapattım. henüz ayılmadığım için sen mi aradın benmi aradım anca iş yerinde çözdüm.

:78::78:utandrdın benı laa
aman benmımde evım pis 2 haftadır temızlemım anamdayım gezıomfalan

daha toz almadım, çamaşırlar ütülenecek bir ton işim var. c.tesi benimde annem vardı. çamaşırlarımı yıkamış sağolsun. bended astım. offfffff dışarda tam çamaşırlık hava var yaw.
sağolun kızlar düşüyopr şafağım iyice.
benim topike baksanız avize modelleri ekkledim fikir verin yahuu kafam karışltı çoookkk

senin topik nirde?

zuzu kıs alerjin ne alemde? bugün bende uyuz gibi kaşınıyorum sinir oldum.
akşam olsada eve gidip duş alsam.
kızlar bana fikir verin. akşam diyorum hemen eve gideyim. yemek ayarlayım. bulaşıkları yıkayım, makinaya çamaşır atayım. çamaşırları toplayım. eşimle oğlum gelene kadar bunları halletsem iyi olur. yemekten sonra biraz ütü yaparım.
ama bir yandan da oğlumu özlüyorum hemen onun yanına mı gideyim.:26:

bişi dıyemıycem ya anne olmadığımdan mı neev temızlerdım ben ama anne olmadığımdan dıyom dıkkat et
sen nasıl ıstersen tabısı:82:

dünden daha beter oldu meloşum yaaaaa elerim şişti donumaıyorum acıyolar
bu arada bence işlerini bitir nasıl olsa akşam görüceksin

ah canım kıyamam sana!
peki bu şişliklere iyi gelen merhem filan yok mu?
bu nasıl birşey ilaçla bile geçmiyor.
akşam geldiğinde uyuyor olacak. bugünlük eve gitmek daha mantıklı ama oğlumda beni özleyip huysuzluk yapıyor.

yok be canım yanıma bi eleman geldi onla konuşuyodum valla kaşınıyorum sürekli melolum ilaçlar fayda etmiyo ne etcem bilmiyorum

of ne diyim allah şifa versin. peki aktarda filan böyle kaşıntı için krem filan yok mu?
en azından kaşınmasını alır. peki bu durum ne kadar sürüyor?

yok be meloşum sürmediğim şey kalmadı dünde bahsettim ya anca kortizonlu iğne iyi geliyo 2 kere vurdurdum ama daha vurdurmam ya ne yapıcam bilmiyorum gitmediğim hastanede kalmadı her gittiğimde aynı ilaçları verip duruyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…