Zuzu ile keyf-i alem

mayıs geliyor hala yaz gelmedi. üşüyorum valla. rüzgar resmen ıslık çalıyor.
kat kat giyinmekten bıktım. :84:

ben bayan olmasını ıstemezdım patornum:63:

maşallah meloşş meleğımıze

len yarın yarım gun olsunda evını pakla pis garu:KK60:

buranın patronu sen olduğuna göre senden bahsediyoruz. :KK1:

zuzu orda ayakkabılar nasıl? ayyyyy yazın erdek'e gidersek belki hızlı vapurla istanbula da geliriz!

valla burda ayakkabılar süper meloş benim kaç çift oldu bilmiyorum hemde çok uyguna aldım bir sürü ya dur ben aldıklarımın resmi vardı herhalde aldıklarımı koyarım buraya

ben bayan olmasını ıstemezdım patornum:63:

maşallah meloşş meleğımıze

len yarın yarım gun olsunda evını pakla pis garu:KK60:

bende bayan istemem ama zuzu gibi biri olsa fena olmaz. en azından bazı durumlarda halden anlar.
ama yok bu kız süslü ben kıskancım. olmas!
ben diyorum pasaklıyım diye. dün ütü yapıp çamaşırları katladım sadece.

valla burda ayakkabılar süper meloş benim kaç çift oldu bilmiyorum hemde çok uyguna aldım bir sürü ya dur ben aldıklarımın resmi vardı herhalde aldıklarımı koyarım buraya

ekle ama seninkiler topukludur. burda da uygun olanlar var ama ben beğenmiyorum.

bende bayan istemem ama zuzu gibi biri olsa fena olmaz. en azından bazı durumlarda halden anlar.
ama yok bu kız süslü ben kıskancım. olmas!
ben diyorum pasaklıyım diye. dün ütü yapıp çamaşırları katladım sadece.

ekle ama seninkiler topukludur. burda da uygun olanlar var ama ben beğenmiyorum.

Valla bu zamanada kadar halden anladım yinede en kötü ben oldum:KK1:
yok topuklu olmayanda var ama resimlerini çekmişmiydim bilmiyorum bakayım

$imagesCAT2W9L8.jpg $imagesCA2193NC.jpg $imagesCAKHO7E4.jpg $vivienne-westwood-485x448.jpg

netten bulabildiğim modeller. tam istediğim gibi olmasa da aşağı yukarı böyle.
şu beyaz çizmeler bayıldım.

en altta 3 lü olan sade ve şık.

Son düzenleme:
he meloş bi koşu eve gittim ayakkabılarımı sıraya dizdim çektim te çektim fotolarını:KK1::KK1::KK1:
yok kız işim vardı az koyucam sabret:)

sende ben gibi erkeklerle anlaşıyon galiba. sanırsam zuzuyla anlaşırım ben!

beğenmezsen beğenme tam istediğim gibi değil dedim zaten. :63:

ben zuzuylada anlaşamam:KK60:maynağımm kadınlara karşı

cocukların 23 nisanda gıydıklerı ayakkabılara benzıy:KK60::KK60:kadınsı ol len az kocaman kadın olsdun:KK60::KK60:

zuzuuuuuuuuuu yemeğe mi gittin kıs?

moralim bozuk benim offfffffffffffffffff!

Son düzenleme:
2,5 gün tatil yaparım diye hayal kurmuştum, oğluşumla evde olacaktık. cumartesi işe geliyorum. yarında yarım gün olcak mı belli değil.
en çok bebişme üzülüyorum.

benim evi poh götürüyor mis gibi yaparım diye seviniyordum. hayyallerim suya düştü. benim her sene tatildi ama bu sene resim şenliği var.
geçen sayfaya ayakkabı resmi koymuştum böcük beğenmedi. koca kadın oldun şık ayakkabı giy diyor. sence nasıl? tam istediğim model değil, burda bilekten bağlı babat bulamıyorum. topuklu da pek giyemiyorum yürüdüğüm için.

benim evi poh götürüyor mis gibi yaparım diye seviniyordum. hayyallerim suya düştü. benim her sene tatildi ama bu sene resim şenliği var.
geçen sayfaya ayakkabı resmi koymuştum böcük beğenmedi. koca kadın oldun şık ayakkabı giy diyor. sence nasıl? tam istediğim model değil, burda bilekten bağlı babat bulamıyorum. topuklu da pek giyemiyorum yürüdüğüm için.

Allahım yaa seneye bende böyle plan mı yapıcamki ev çok pis falan diye hiç sanmıyorum ama bi umut bakalım :KK62::KK62::KK62::KK62:

ayakkabı çok şirin çocuksu ama çok güzel bebekle nasıl rahat ediyorsan öyle al şekerim yaaa :KK15:

X