Zuzu ile keyf-i alem

sonuç bu akşam göreceğim. henüz konuşmadık.
kadın 40 yaşlarındaymış. onun çocukları kendine bakıyormuş. büyükler yani.
sen gezdin ben evdeydim eşim yoktu.
oğlana bakmaktan fazla bişey yapamdım.
bende de yemek yok.
yapacak halimde yok. eşime söylim pates soysun fırına patates atim.
birde sosis yeterrrrrrr!

40 mi
az değilmişınş dinçtır
tabı cnm senın işin daha zor Allah yardımcın olsun
eş cocuk derkne eve vakıt kalmaz
ınş rahat etcen zamanda gelecek

sosıs mı ıykk

Hastaneye gitmiştim canım 3 aydan 3 aya rutin troid kontrolum var kan verdim yarın sonuçlar çıkıcak ama ben çok gerginim aylardır değerlerim hep yüksek çıkıyo bir türlü düşmüyo umarım bu sefer sonuçlarım normal çıkar...

ay böcüküm inşallah ya aylardır hep yüksek valla moralsizim şimdi bugün uyuyamam ne çıkıcak sonuçlar diye

bende geldiiiiiim!
zuzum bozma moralini bu sefer düşük çıkar belki. stres yapma kendine.

böcük nan niye sosise ıyk diyosun. napim pratik yemek.
bende pek yemem ama mecburen bir seferlik yicem.

Hoşgeldin meloşum sesini duydum daha iyi oldum bakalım umarım dediğin gibi çıkar bitanem

sağol canım bende öyle. yorgunluktan ve uykusuzluktan karga gibi çıkmıştır sesim.

zuzu kıs sen güzel yemek yapıyodun yolla bana kargoyla.
sen ne zaman geliyorsun İzmir'e bi görüşemedik.
sana menemen sözüm var.

yok gayet güzel çıkıyodu sesin asıl benim karga gibiydi
valla canım izmire gelesim yok bu aralar biliyosun aram iyi değil görüşmüyoruz benimkiyle....

karga sesin buysa aslı nasıldır acaba?

ben sana seninki için gel demedim. benim için ve oğlum için gel olmaz mı?

gel valla!
eşimle nişanlıyken bende istanbul a gelmiştim, doğum günüydü.
çok güzel geçmişti. özledim oraları yaaaaa! en çokta sokak simidi ile bebek sahilindeki köfteciyinin köftesini.

Tamam havalar ısınsın söz gelicem günü birlik gelirken sana simit te getiricem bitanem

şimdi istanbul'da olmak vardı anasını satayııııım!
püfür püfür bir vapurun yan tarafında!
haydeeeeeeeeeeee!

İstanbul'da Olmak Yayılmışız dünyanın dört bir yanına Kimisi ta Kopenhag'da kimisi Paris Bedenimiz orda burda dolanır amma Çok hemde çok uzak yerde kalbimiz Bir allı turna olsam karlı dağları aşsam Varsam bizim ellere kendi göğümde uçsam Şimdi İstanbul'da olmak vardı anasını satayım Püfür püfür bir vapurun yan tarafında Köprüde balık ekmek yemek Dolmuşa hadi gidelim demek Ver elini yeni kapı ver elini bebek tarabya Şu anda oralarda olmak vardı ya Şimdi İstanbul'da olmak vardı anasını satayım Boğazda köhne bir iskelenin yamacında Tabakta kavun peynir kadehte buz gibi rakı Dilinde yarı acı yarı tatlı bir şarkı Şu anda İstanbul'da olmak vardı Benim derdim dermanım Bilen yok Yayılmışız dünyanın dört köşesine Kiminin adresi Sidney kiminin Hamburg Yaşamaya dört elle sarılmışız da Yine de gözlerim dolu yüreğim buruk Başımı hiç bir zaman eğmedim amma Yine de yüreğim yara içimde boşluk Minnacık tohum olsam savrulsam dönümlerce Kış biter bahar gelir açılsam yüzbinlerce Açılsam milyonlarca Şimdi İstanbul'da olmak vardı anasını satayım Püfür püfür bir vapurun yan tarafında Şu anda İstanbul'da olmak vardı anasını satayım Yeni cami de mısır atmak kuşlara Köprüde balık ekmek yemek dolmuşa çek dostum demek Ver elini Kadıköy ver elini Kalamış Moda Şu anda oralarda olmak vardı ya Şimdi İstanbul'da Şu anda İstanbul'da Ah İstanbul'da Sabret gönül bir gün olur Bu hasret biter Çekilen acılar canım Gün olur geçer

Son düzenleme:
vay beee kız meloş gel sen özlemişsin istanbulu döktürüyosun vallaaaaaa

özledim valla ama nasıl geliiiim, minicik bebem var! havalarda buz gibi.
büyüsün ancak öyle geliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…