Zuzu ile keyf-i alem

ay bocuk, agri kesici icsen keske, benimde uykum var , surekli esniyorum.

bizim evde hala bitmedi, evimizi ozledim :KK25:

ıcmek ıstemıyorumkı zaten kesmez
karsımdakı ınsan benı duymuo o kadr ses var
evde ne yapılıo kkı sızın

hhmmm, kesmiyorsa tabi icmenin bir manasi kalmaz..

bizim evdede hem tadilat hem buyutme var. buyudu, yerler dosendi, siva kaldi, tavan kaldi.
evimiz mustakil ev, 2.ve 3.katida var , merdiveni sabit degildi 3.katin (cati diyelim degilmi?) merdiveni takildi sukur, ama is cok . temizlenecek, dosenecek yeniden odalar. aklima geldikce of anacim of diyorum.

cok tatlisin bocugum,

Allah isteyen herkese versin canim, insallah istedigin kadar kat nasip eder sanada.! (amin)

ay ugurbocugum , sahiden cok tatlisin, hitabet seklin sanki yillardir seninle dostmusuz gibi....
neye borcluyum bunu acaba?? samimiyetin icin tsk.ler canimm :KK16:
bende 8.45ten beri isteyim canim, ama anca,,,bizde is hep var ....:KK53:
suan ilk molamdayimda , rahat yaziyorum....bu topigin hanimi nerde acaba??
bos bos oturma bocuk, git yerleri supur :KK37:

ay ugurbocugum , sahiden cok tatlisin, hitabet seklin sanki yillardir seninle dostmusuz gibi....
neye borcluyum bunu acaba?? samimiyetin icin tsk.ler canimm :KK16:
bende 8.45ten beri isteyim canim, ama anca,,,bizde is hep var ....:KK53:
suan ilk molamdayimda , rahat yaziyorum....bu topigin hanimi nerde acaba??
bos bos oturma bocuk, git yerleri supur :KK37:

:78:utandrma gı benı
ben hep samımıyımdır böle mesefelı olamam dırek dalarım :KK9:

kaçta cıkcan pekı
bızde iş neyım yok kapalıyıkta boya neyım edılıo tadılat yapılıo falan
bende otrduğum yerde yoruldum:KK37:dün cok ev işi ettımde
avuclarımın içi acıo hacı:KK14: üflesene lenn:KK53:
sabah işe geldım heryer betonlaşmıştı bı saat parkelerden onları kaldrmakla uğraştım
camları sıldım duvarları sıldım yeter olm
bıde el öptum mu patronun kaparım paracıkları:KK55::KK52:

aslinda bende oyleyim , ama hemen degil...kanim kaynarsa anca, karsimdakiyle muhakkak birseyler paylasmis olmam gerekiyor ...oyuzden sana ''neye borcluyum '' diye sordum,,,, cok tatlisin gercekten.

ben taaa 17.15 e kadar burdayim, yarin evdeyim cok sukur, bayrama aylar evvelsinden izin almistim.

ne isi yapiyorsun canim??

aslinda bende oyleyim , ama hemen degil...kanim kaynarsa anca, karsimdakiyle muhakkak birseyler paylasmis olmam gerekiyor ...oyuzden sana ''neye borcluyum '' diye sordum,,,, cok tatlisin gercekten.

ben taaa 17.15 e kadar burdayim, yarin evdeyim cok sukur, bayrama aylar evvelsinden izin almistim.

ne isi yapiyorsun canim??

herkesın yapısı farklı tabı
ben kk dakılerı cok sevdığımden samımıyım ama nrmal hayatta evlenelıdır komsum bıle yok konustuğum:KK1:öle karışık bırıyım

cokmuş ya senınde bakalım bız kaçta cıkcaz
memur yazıyo senın ama neden ızın aldınkı zaten ızınlı olman lazım
ben oto sanayıde calısıyorum:KK55::KK37:

ben yurtdisinda yasiyorum canim,burda bayramlarimizda izin istemezsen sana otomatikman kimse izin vermez, kimse demez yani '' sizin bayraminiz var, alin buda bizden harclik olsun , izinlisiniz'' :KK1:
yok oyle bir sistem yani. anca kendi resmi bayramlari oldugunda bizimde olur tabiki. Noel doneminden baslar , SIK SIK araliklarla ufak tefek tatil gunleri olur , tr'de hic olmayan. onlardan istifade ediyorum tabi.
oto sanayimi? ekonomist olarakmi??

sanirim beni guldurmek icin '' karisik biriyim '' dedin , kendinle dalga gecebilmen cok guzel... bazen bende karsimdakini guldurebilmek icin boyle tabirler yaparim kendimden oturu, oyle oldugumdan degil tabi...sende gorunce kendimden tanidim.:13:
komsum cok sukur var , ama konusma firsatim cok olmuyor... cok sukur sevdigim yakin oldugum komsularim var...hatta birisi en yakin arkadaslarimdan biri ve oglumunda sutannesi(gerci bende onun cocugunun sutannesiyim ) isten gucten SIKca gorusemiyoruz, aksam cocuklari topladik kocisimle, onunkileri ve bizimkini, hurraaa kapali oyun parkina. iyi oynadilar, bir aksam iste ayak ustu hosbes edebildik, cok ozluyorum kendi sokagimi evimi, insallah bu ay biterde doneriz evimize.

yok kız nereye gidicem bayramda bir yere gitmiyom buralardayım ....demek özlemediniz iyi gidiyom bende o zaman:KK43:
nikita bayramın mübarek olsun
jean seninde bayramın mübarek olsun...

X