Zuzu ile keyf-i alem

ananaaaaa izmirli zuzu slm naber:)))))))))))))))bende istanbullu zuzu:)

waaoowww ne kadar çok kalpleriniz var sizin ben daha PAPTYAyım... ZUZU ismini görünce daldım ama çözmez kalcam sanırımmgamyoncuiremsu

iyiyimmm aslında çaktırmaaa bende istanbulluyum hihoyyyt2 yıl oldu izmire geleli forumda daha yeniyim geneliikle hamile kalmak isteyenler falan varya orda yazışıyorumm...:icecream:

offff hadi yaaaa benimde erkek arkadaşuım izmirde 2,5 senedir birlikteyiz ama istanbul izmir kavgası var ben izmire gitmek istemiyorum bilmiyorum durumlar kötü baya zuzu

böcük nickimi değiştirsem mapus güzelimi yapsam:))))))))))))))))))))))

offff hadi yaaaa benimde erkek arkadaşuım izmirde 2,5 senedir birlikteyiz ama istanbul izmir kavgası var ben izmire gitmek istemiyorum bilmiyorum durumlar kötü baya zuzu

DEMEKKİ BU İZMİRLE ERKEKLER HEP İSTANBULUN KIZLARIYLA UĞRAŞIYOO... BİDE İZMİRİN KIZI GÜZEL DERLER YALANNNsırnaşık şey
BENİMDE EŞİM İZMİRLİ DİRENDİM FALAN AMA OLMADI BAK İZMİRDEYİM...
GERÇİ İZMİR GÜZELL ŞİMDİ HAKKINI YEMEMEK LAZIM

ben beğenmiyorum izmiri yaa zuzu bana çok sessiz yavan geliyo yaşamak için beğenmedim izmiri nedense aylardır çok kötü kavga ediyoruz deli olcam

ben beğenmiyorum izmiri yaa zuzu bana çok sessiz yavan geliyo yaşamak için beğenmedim izmiri nedense aylardır çok kötü kavga ediyoruz deli olcam

tabiki canııım istanbulun yanında baya bi sessiz kalıyo ama kalabelıktan sıkılanlar için falan iyi yaa bi kerem trafik yok işe geç kalmak yokk

ya orası öle de ben alışkın değilim alışamadım sık gidip geldim izmire istanbul gibi değil alışveriş merkezi doğru düzgün yok aradığım bişiyi bulamıyorum ne bilim ben sevemedim izmiri yaşamak anlamında

nikita kız naber bakalım
meloş hoşgeldin naber özledinizmi beni bakim:)

yok yaa tanıyamam sonra senı değiştrme kalsınn

saol cnm
yarın gıdıyo amamafoldumben

bırazdan kaçarım bende

ya orası öle de ben alışkın değilim alışamadım sık gidip geldim izmire istanbul gibi değil alışveriş merkezi doğru düzgün yok aradığım bişiyi bulamıyorum ne bilim ben sevemedim izmiri yaşamak anlamında

istanbulun her yeri bi merkez her ilçede alışveriş merkezleri ve aradığın herşey var.. burda öyle değil tabiki sayılı alsancak konak merkezi buranın... ozaman napacan zuzu sende kandır arkadaşını istanbulu istemiyor mu

sona az kaldı meloş
prens artık çıkmak istiyor :)

dursun biraz daha bence, zaman daraldıkça korkuyorum.

opuyorumnanaktan ISIR ISIR, BI GELSIN KIYAMIYACAKSIN AMA ISIRMAYA aklinialirimsmile
II OLSUNDA...

ham yaparım ben onu. ısırmazsam gıdıklarım.
HAKKETTEN ZUZU NIRDE??

kız bırazıda sılındı hee
ben rastlamadım benden cok msj sayısı olana bılmım
görursen söle

meloşş keyfını cıkarıyom valla
gece 2de yattıımm uykusuzum ama olsun
yarın gtcek annemmafoldumben

kıyamam sana yaaaaa daha uzun kalsaydı ya.

DEMEKKİ BU İZMİRLE ERKEKLER HEP İSTANBULUN KIZLARIYLA UĞRAŞIYOO... BİDE İZMİRİN KIZI GÜZEL DERLER YALANNNsırnaşık şey
BENİMDE EŞİM İZMİRLİ DİRENDİM FALAN AMA OLMADI BAK İZMİRDEYİM...
GERÇİ İZMİR GÜZELL ŞİMDİ HAKKINI YEMEMEK LAZIM

öhö öhö öhöööö!
burda izmirli bir kız var, hiçte çirkin değilimdir yani. bayanssulusmile

ya ilk başta tamam demişti ama şimdi hayır diyo deli olcam neden baştan sölemedin dediğimde o zaman işim yoktu bide seni üzmemek için öle demiştim dedi bende buna gelmeiyorum sinir oldum galiba ayrılıcaz ki sözlü gibiydik

X