Zuzu ile keyf-i alem

ya zuzu bilmiyorum bişe olmadı da çok keyifsizim bu aralar
sürekli konta sırnaşıyorum beni şımartsın diye =))) sora mutlu oluyorum
o gidiyo ben yine sıkılma seanslarına başlıyrm

kendini öle sevmiyorum diye şartlama madem sen bu kontla bir ömür geçiricen düşünme olumsuz her şey aşk değil cemre emin ol

ay ama napiym yani tamam bana sahip cıkar beni sever, korur kollar, gercekten mükemmel bi baba olur ama işte eksik kalıyo. bunlar yetmiyo

ay kızlar hesap yaptım satış yaptım gelemedim.
ben kaçıyorum allahın izniyle.
hesabımı vereyim yarın görüşürüz.
öptüm hepinizi.
cemroş erken gel yarın bu saatlerde konuşamıyoruz seninle.
beni özleyin.

meloş ben erken gelmim o zaman:)))))))))))))))))
cemre bir ablan olurak söyliyorum aşk olmuyo sadece aşık olup mutlu olmayan çok gördüm hani derler ya zamanla seversin önceden çok kızardım ama şimdi bu lafı destekliyorum

alışmak zorundayım zaten yani artık. dönüş yok. evli değiliz ama evli gbyz zaten. bazen hersey cok güzel, bazense sarılmasından bile rahatsız oluyorum. ve ailesinin sürekli bişeye yorum yapmasına çok sinirim bozuluyo

boşver be cemre kulak arkası ett bende öle yapmaya çalışıyorum şu an

sizde durum ne?
ya bide ne dicem benim kuzenim gelcekti siteye geldi mi ben yokken? 2 ay girmedim ya... adı hazal. ben sizden bahsetmiştim de aa ben de üye oliim geyik yaparız demişti. dün aradım kapalıydı telefonu, soramadım

yooooo ben denk gelmedim cemre gelsni gelsin geyik yaparız....bence kendini biraz olumlu düşünmeye it cemre

sana özel msj attm...
gelcekti valla o da evli çalışmıyo sıkılıyodu evde ben dedim gel die ama bilmyrm =) ararm yne smdi kontrm yok, konttan ararm =)

dur şimdi girdim bakayım birazdan çıkıcam zaten maaş dağıtıcam

nan zuzu sen zaten erken geliyorsun. cemre akşam geliyor okulda oluyormuş.

bu arada ilk günaydın benden olsun.
kimse yok kasım annelerinde olurum.
gelince mesaj atın koşarım hemen. kaydirigubbakcemile2

erken geliyorum ama hemen giremiyorum sabah yapmam gereken işlerimi hallediyorum elemanlarla ilgileniyorum

naber canımcım iştahın düzeldi mi?
bu yıl çok soğuk geçecekmiş. kocaman bir kömür sobası almam lazım. geçen sene elektrik sobası yaktık. ama dondum resmen. soğuğu hiç sevmem. duş alırken bile banyoda fanı açtım.
o kadar elektriğe para veresiye kömür alsam iliklerim ısınırdı.
annem evinde soba yakıyor. ona gittiğim zaman sobanın arkasındaki koltuğa otururum hemen.

Son düzenleme:
X