Zuzu ile keyf-i alem

meloş kaçma ALLAH'ın izniyle gitte bugün pek gelmedin buraya bilesin heee:)

gece gec yatmadım aslında 12 olmamıstı daha
ama ne blym kötüyüm bugün beni azcık eglendrsenize yaa kont kalkar birazdan gidip yatsam mı ben de birazdan kalkarız zaten
meloş nereye gidiosn ya

valla benim seni eğlendirecek takatim yok cemre bende senin gibiyim:)))))))))) git kontun yanına uzan:))))))))))))))

bizimki daha okuyo yaaa baya var heralde benım davetıye basma vaktime kaydirigubbakcemile2

İyiyim zuzum. Çok iyiyim maşallah. Hafta sonu neyi nasıl yapıcağımıza karar verdik sayılır.
Salon düğünü yapıcaz. Hiç istemiyoduk ama Kır düğünü bütçemizi aşıyor.
Cumarteside salonlara bakıcaz. Kafamda belirledim 4 5 yer .

aaaaa hadi bakalım hayırlsıı olsun bende bir yere mail atmıştım dün kır düğünü ile ilgili öle fiyat aklımda olsun dedim anam menü kişi başı 55 tl hesap et artık bende çok istiyorum kır düğünü izmirde kır düğünü olurda ben istanbulda kır düğünü istiyodum ama bakalım

ya bizim yani nişanlımın sülale kalabalık. ortalama 300 kişi oluyoruz. Hadi 250 ye düşürsek yine aşıyor bizi. 150 KİŞİ falan olsak neyse yapıcaktıkta. Yok yani yapamıyoruz. Bide otelleri filanda soruşturucaz. Balo salonları filan.
Her yer uçmuş. En kötü dandik yerler bile 4 saatliğine 3 4 milyar istiyolar.
daha birsürüde ekstralar var yani.

offff evet yaaaaaaa valla çok pahalı ama boklu düğün salonu bile pahalı pando

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…