Zuzu ile keyf-i alem

sınırlı internet kullanıyorum ondan dedim benim adım naz sizinle tanıştığıma çok memnun oldum sizin düğün tarihi bellimi?

maşşallah hemde internetdesiniz benim laptop ama koplolu taşımam lazım içeri odamda tv var ama açamadım bozulmuş sanırım (

he hesaol yok bizim bir tanıdık getirdi çiğköfte dükkanı varda sık sık getirir.bu arada bilg.laptop:))))))) benim adımda funda bende memnun oldum ....kaç yaşındasın

resimdeki benim kapalı değilim 31 yaşındayım....evlilkten bende korkuyorum....varmı erkek arkadaşın

sen kapalımısın gerçi benim için açık kapalı farketmiyo sen sordu diye soruyorum

ay ne güzel demek nişanlısınnn...düğün ne zaman

anlaşılan siz diziye çok daldınız geldiğimden beri yazın düğünüm var filan yazmıştım:)) yok bende açığım ama kapalı olmak isterdim ama bu ortamda mümkün değil

yok canım diziye dalmadım yazdım ben ama kaçırdım herhalde o yazıyı ne güzel demek düğün var ..benimde kısmetse haziranda söz olucak ama sözmü nişanmı karar veremedim daha

nereye kayboldu naz:)) yoksa sen diziye daldın sanırım

geldim bi içeri bi burya bakıyorum ya bizdede 2008 haziranda hem söz hem nişan hem isteme oldu bence tek tek gerek yok ama çok yakınsanız isteme ve nişan ayrıl olur ailenlemi kalıyorsun

bu msj şeyine alışamadım yaa keşke yazdıklarımız kutu kutu değilde msn gb çıksa tam takip etmek zor oluyor

taaaa 2008 den beri nişanlımısınız neden o kadar uzunolmuş.....valla onlar izmirde yaşıyolar biraz zor olucak ama ne bilim nasıl olucak bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…