Zuzu ile keyf-i alem

yok zuzum yormuyorum zaten.
haftasonu evi temizleyim dedim yarım kaldı.
mutfağı ve girişi süpüremedim.
silme işini de vileda ile yapıyorum.
kocişte eve pestil gibi geliyor üstelik pazarda çalıştı.
bugün işbirliği yaparız belki.

2 gün tatil olunca iyi oluyor.
nasıl yapayım bir odayı silip süpürüyorum sonra gidip uzanıyorum.
dinlenerek yapıyorum. geçende banyoyu yıkadım mis gibi oldu. kaç haftadır berbattı.
yazın kolay oluyorda asıl kışın hiç sevmiyorum temziliği.

zuzucum nasılsın hayatım ben biliosun evlilie az kaldı uğraşıp duruorum şuanda başım çatlıor yorgunluktan kısss şaka maka benim 38 günüm var nikahıma da 8 gün vaarr ama aksilikler bitmior ki anacım bi de malum ramazan çok yoruluorum yaaw ama hani evlenirken kızlar kilo verirmiş yaa ben nedense bu koşuşturmaya anca 1 kg falan verdim yaaa

meloş kim sever kışın temizlik yapmayı:)))))))99
pericim geçmiş olsun cicişim
kız heaven anam ne bilem sabahtan beri onlıne sin dedim bir yazam anam az kalmış ne yaptın bakem anlat o kadar koşturmaya 1 kg verdin zilli:)

valla zuzucum nerden başliim gelinlik provama gittim yok dedi ayakkabını deiştir yok çamaşırını deiştir dedi haydee provadan çıktım gittim ayakkabımı deiştirdim sora iç çamaşırımı deiştirdim sora eşyalar geldi yok gelmedi derken onlar da tamamlandı şükür bir kaç eksik var ama halledicez inş dün gece buzdolabımın içini sildim çalıştırdım kışlık malzemeler koyucam yatak odamla vitrinin dolaplarını sildim o yorgunlukla gece 12 bucukta yattım hooopp 3te sahura kalktım 4 bucukta yattım sabahta 7 bucuk kalktım şuan o kadar yorgunum ki başım da ağrıo ben de az kaldı ya evlilerden tiyolar alıorum işte kıslarla konuşuorum öle bizim topie ne zamndır uğramıorum valla neler oluor bilmem orda da

vay vay valla zor işler be heaven valla müdürüm anlatırken ben yoruldum yawwww

amin hayatım amin inş darısı başına canım en yakın zamanda offf kısııımmm zaman geçmio yaaa daraldım beennn

ben uyudum geldim :)
sızmışım ki ne sızmahala kendime gelemedim...
yataktan zor kalktım ..
gideyim de şu ütüleri yapayım bari ...
bugün ne oldu bana anlamadımki sürekli uykum geliyor

heaven heyecan yaptın dimi iyice :))))))))))))) amin canım
evde rahatlıktan uykun gelmiştir robot

rahatlıktan değil yaa ..
dün çok yoruldum ..
iki gündür sürekli ayaktayım pilim bitti valla ..
dün hele millete hizmet etmekten sadece çorba içebildim...

aynen heyecan yaptım bi de varya gelinlik provama iş çıkışı gitmiştim bi de oruçtum gelinlii hiiiçç yakıştıramadım kendime gelinlikçi kilo vermişsin dedi ama bana sanki şişko göründüm aynada gözüme halbuki verdim offf ya güsel olmassam die çok korkuorum benn eyvahedigeldismile

aynen heyecan yaptım bi de varya gelinlik provama iş çıkışı gitmiştim bi de oruçtum gelinlii hiiiçç yakıştıramadım kendime gelinlikçi kilo vermişsin dedi ama bana sanki şişko göründüm aynada gözüme halbuki verdim offf ya güsel olmassam die çok korkuorum benn eyvahedigeldismile

Kolay gelsin arkadaşım...
bende bu zamanlarımı görcekmiyim acaba...

Her gelin güzel olur o gelinliği giyince[
gerçi bazıları abartıyo ama.../B]...

saçmalama be heaven yorgun ve oruçlu olduğun için sana öyle gelmiştir neden güzel gelin olmayasın

X