Zuzu ile keyf-i alem

işte şimdi anladınmı hapla irade arasındaki ilişkiyi:)))))))))))))))))aslıcımmm....bazı erkekler korunmayı reddeder bazı arkadaşlarım nasıl iradesine sahip çıkıcak olmaz falan diyolar ama unu anca söyleyen kişi bilir benimki ben hap kullanmanı istemiyorum ben irademe sahibim diyo demekki daha önceden tecrübeli:))))))))))))))))

işte şimdi anladınmı hapla irade arasındaki ilişkiyi:)))))))))))))))))aslıcımmm....bazı erkekler korunmayı reddeder bazı arkadaşlarım nasıl iradesine sahip çıkıcak olmaz falan diyolar ama unu anca söyleyen kişi bilir benimki ben hap kullanmanı istemiyorum ben irademe sahibim diyo demekki daha önceden tecrübeli:))))))))))))))))

he la zuzu anlamısam şimdii senınkı tecrübelımı ulen yoksaalaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ya tabiki o erkekte bitiyo her şey:))))))) ama benim bir arkadaşım tam 7 sene bu şekilde korundu canım

he la zuzu anlamısam şimdii senınkı tecrübelımı ulen yoksaalaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ee herhalde yani tecrübesi olmayan erkeğide ben istemem zaten ben kızmam kıskanmam öle şeyleri ebnden önce yaşanmış şeyler

aslıcım ben prez. ile hamile kalmadım.
hatta zuzunun dediği yöntemide yaptık.
6 sene hamile kalmadım. korunmayı bırakında hamile kaldım.
melodi ya seninki süpermiş 6 sene sen hiç korunmadan valla iyimiş

yok kız ben bi an hapla iradedekı baglantıyı kuramadım ondan oldugamyoncuiremsu
a.s

tecrübeli belli canımm

ya tabiki o erkekte bitiyo her şey:))))))) ama benim bir arkadaşım tam 7 sene bu şekilde korundu canım

zuzucum senin dediğin gibi erkeğin çok bilgili olması lazım benim ark. öyle korunuyodu hamile şimdi :jeyyar:

ee herhalde yani tecrübesi olmayan erkeğide ben istemem zaten ben kızmam kıskanmam öle şeyleri ebnden önce yaşanmış şeyler

bencede ilk önceleri olmaz falan derdim ama sonra sonra bende bilmiyorum oda bilmezse napıcaz ki nişanlımın benden önce bişeler yaşaması beni etkilemez bende önce olmuş şeyler ama ilşkide en azından erkeğin bişeler biliyo olması lazım

zuzu senle birlikteyken izin vermezsin herhalde.
senden öncekilere karışmıyorsun değil mi?

ya neyini kıskanayım aslı tecrübesiz erkeği ne yapayım ben erkek dediğin her şeyi bilecek benden önce yaşadığı tecrübeleri neden kıskanayımki benden sonrası önemli

evet mavi erkekğin tecrübeli olması lazım.
zaten gerekli birşey onlar için.

nan zuzu niye kızıyorsun?

kızlar yine pibul dehşeti.
çorumda parkta yürüyen 19 yaşındaki kızı sahibinin elinden kurtulan pitbull bacağını ısırmış.
çevreden yetişenler tarafından kurtarılmış.
nefret ediyorum şu canavar köpeklerden.
bir türlü yasaklayamadılar
.

yok be meloş ne kızıcam delü:))))))))))))))))))ama öyle bence bir erkek tecrübeli olmalı hiç birşeyi bilmeyen mal bir erkeğide istemem yani

brigün akşam sahilde otururken yavru bir köpek geldi yanımıza.
eşim sevdi filan simsiyah bir köpekti.
pitbull kırmaymış. tabi pitbull olduğunu duyunca tırstım biraz.
sahibi şimdi sevimli ama ilerde nolur bilinmez dedi.

X