Zuzu ile keyf-i alem

hadi yaaa sarmak berbat bir duydu jean :))))))))))) hayırlısı olsun be datliş .....banada öğretsene:)
ozzy jean katılıyorum

yokkkkkkk ben hayatta öle makyaj yaptırmam.öle akmayan güzel bi fondoten.üstüne pastel renklerde far ve hafif bi ruj.utanmasam kendim de yaparım da işte :KK70:

ya zuzucummm sen yanımda olsan sen yapardın ne güzel :KK70:
ya cnm ben de yaparım da benim elimde öle iyi fondotenler farlar fln yok biliomusun :KK70:
kullanmıyorum diye.bi göz kalemi vazgeçilmezimdir bnm o kdr.ondan yane.bi de ne bilem kendim kendime yaparsam azcık bişi yaparım :KK70: kınada kendim yprm ztn evde olacak.sözde de kendim yapmıştım :KK70:

ozzy keşke olsam ben yapardım daha önce bir gelin makyajı yapmıştım:)
valla ben fondotön kullanmam allık far göz kalemiruj sürerim ama dudağımda fazla kalmaz:)

ya zuzucummm sen yanımda olsan sen yapardın ne güzel :KK70:
ya cnm ben de yaparım da benim elimde öle iyi fondotenler farlar fln yok biliomusun :KK70:
kullanmıyorum diye.bi göz kalemi vazgeçilmezimdir bnm o kdr.ondan yane.bi de ne bilem kendim kendime yaparsam azcık bişi yaparım :KK70: kınada kendim yprm ztn evde olacak.sözde de kendim yapmıştım :KK70:

hiç şaşırmadım kaydirigubbakcemile3 benimde aynı bi tane kalemin var rimelim var 2 tane bir sürü glossum var ama bende güzel kokulu tatlı ruj hastalığı var dayanamayıp alıyorum hep opuyorumnanaktan

:-) zuzucum çıkıyorum ben az.yorumların için sğol canım.böle zevkli insnlar beğenince insanın daha bi içine siniyor

hiç şaşırmadım kaydirigubbakcemile3 benimde aynı bi tane kalemin var rimelim var 2 tane bir sürü glossum var ama bende güzel kokulu tatlı ruj hastalığı var dayanamayıp alıyorum hep opuyorumnanaktan

:teytey: ben de şaşırmadımopuyorumnanaktan

yiyosun rujunu demi :KK70: ben de öle yapıorum :)

kaydirigubbakcemile3 hemen gidiyor valla sevgilimle buluşunca saniye gidiyor o dudağımda olsun istemiyor yolda gidiyoruz mesela hep yanağını uzatıyor öp diyor dakika da bir öp diyor ee ruj kalmıyor yani aklinialirimsmile

jean:))))))))))))))))))))
ozzy tamam bitanem kendine iyi bak uğra müsait oldukça

ozzy keşke olsam ben yapardım daha önce bir gelin makyajı yapmıştım:)
valla ben fondotön kullanmam allık far göz kalemiruj sürerim ama dudağımda fazla kalmaz:)

zuzum sen istanbulun nersindensin? kız sen istanbulun neresindensinnnn kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 hemen gidiyor valla sevgilimle buluşunca saniye gidiyor o dudağımda olsun istemiyor yolda gidiyoruz mesela hep yanağını uzatıyor öp diyor dakika da bir öp diyor ee ruj kalmıyor yani aklinialirimsmile

hımm yanaktanmı yanisempatiksalakcinni

X