Zuzu ile keyf-i alem

hoşbuldum pandomim iyi geçti valla ne olsun süperdi iyi dinlendim valla kız...sen nasılsın nişanlınla aran nasıl bakim

İyiyim canım bende. Dün de biz tekirdağa gittik. Dayımın oğlunun sünneti vardı.
Nişanlım annem ben cumartesiden gittik. Pazar günü nişanlımla Kıyıköye gittik.
Saray çerkezköy çorlu falan derken baya bi gezdik. Hafta sonu kaçamağı çok iyi geldi.
Denize falan girmedik ama olsun.
Sen karardın mı baya.

aaa kıyıköy çok güzeldir pandomim gerçi denizi baya dalgalıdır ama şirin bir yerdir bilmem karardım:) herkes öle diyo:)oh nawıl geçti bakem

aaa kıyıköy çok güzeldir pandomim gerçi denizi baya dalgalıdır ama şirin bir yerdir bilmem karardım:) herkes öle diyo:)oh nawıl geçti bakem

Şirin bi yerdi gerçekten. Denize girmedik zamanımız kısıtlıydı.
Fakat dediğin gibi denizi çok dalgalıydı.
Kıyıköye giden yollara hasta oldum ben.
Dağların arasından filan geçtik. Göller nehirler vardı =))
1 Haftada kesin kararmışındır yaw

evet güzel şirin yer bir hafta kaldım güzel geçmişti birde sarayda durmuştuk çorbasına bayılmıştım çok lezzetliydi....karardım şeker resimleri koyarım bir ara sana bakarsın

Güzeldi zuzucuğum =)) Ama şöle bişi içini biz yaptık evde. Fırına götürdük. Fırın yaptı. İçi bizden oldu

selamlar hatun kişiler zuzu hoşgeldin yaradı mı tatil ohhh sefan olsun bira zolsun moraller su yüzüne çıkmıştır umarım.

slm maiberf valla güzzel geçti tatil süperdi hatta sen neler yaptın bakem

Amaan napıyım işte soğan cücüğü gibi bir başıma sıcakta oda oda geziyorum okuyacak kitabım da kalmadı iyice bunaldım bir kerecik havuza gittim okadar yani yakında eriyip kendi havuzumu oluşturucam kesin.Regl zamnım geldi ne geliyo ne gelmiyo acayip bi durum of sıcakda iyice dengem bozuldu inanki.yediğin içtiğin senin olsun anlat bakim neler yaptın

valla ne olsun bol bol dinlendim denize girdim bol bol şemsiye altında güneşlendim boş boş yattım çok zevklii oluyo heee süper bir tail geçirdim annemle sen neler yaptın

herkese günaydın ulen aslı nerdesin
ulen böcük sen nerdesin heee cvp ver bakemmmm

buralardayım canım valla evimde net yoktu 2 hafta oldu baglatalı griorum ama senle denk gelemedik pek nabıon nasılsın hayat nası gidio

karaböcüküm ben izindeydin dün iş başı yaptım:) iyi gidiyo ne olsun asıl sen anlat elilik nasıl gidiyo ....waaaoooovvvvv artık evli yazıyo:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…