Zuzu ile keyf-i alem

albümüme bi göz atın nan
bi resim ekledim
orda somon gbi bi renk gelnlk var (üst sırada 3.)
renge takılmayın ama modele bakın
etegindeki güllerden bi tane azaltılsa daha ii durmaz mı? etek cok abartı geldi bana
veya her gül azıcık azck kücültülse?

hoşbulduk annem ayh ayh dur hık geldi ah aha hiç gülesim yoktu ben de bende görmek istiyoruj o kaynananın suretini şu vakıt,aman ne var ya hatun marjinal olmaz istiyor demekki artık normal karşılamak lazım insanlar dikkat çekmek için akıllarına gelen en saçma şeyleri bile deniyor artık.reklamın iyisi kötüsü yoktur hesabı dikkat çekelim de nasıl olursa olsun amma velakin bu hatun zaten gelin olarak dikkatleri üstüne çekecek ama zannımca daha fazlasını istemekte

ya bide sen modeli gördün mü bi kac sayfa geride var
daracık üste yapışan bişe
kadın 96-82-105 ellerimle ölctm kaydirigubbakcemile
olmaz dioruz yok ben süperim ne gysem yakışır havalarnda
kaynanası bayılck birazdan allah korusun

1.ci de baya güzel bence ama kadının pozundan ne oldugu belli olmuyo etek cok karma karışık gbi duruo halbuki hatun düzgn dursa o fırfırlı kat ve tül sadece alttan azıcık gözkcek
karının tekine de şu somondan dikioz
ya diorum aşırı abartı olck böle 1 gül eksik olsn alt sırada, etek derli toplu dursun
kabul etmio hatun
zevklerim hc uyuşmuyo müşterilerle
4. cok kötü bence
alt sıradanda 2 ve 6 zorda kalsam giyerim gerci ben tombikim bu 6 bende hc iyi durmaz, zaten ikisini de begenmedim illa bu alt sıradan bişe secceksem secerim ancak

aman aman tebrik ederiz böcük hanım....akşama dizi çekersin artık:))))))))))

neden herşeyi yapmaya korkmuyosunda dizi çekmeyemi korkuyon:))))))))))))))))

Az daha bekle zuzu, tatil şimdi yeni sezonda çekersin ay hep dizi hep dizi biri de sinema filmi çeksin ayol

X