Zuzu ile keyf-i alem

ben hiç ii bir kurban degılım bugunlerde bende öleyım yaa nan zuzu herseye delıryorum ne bu gergınlık bıde hiç halım yok yaaa heryerım agrıyooo baslarmısım simdi hamılelık belirtisimi aceppp ay kopuyom bu belirtileri yazanlara ama havadan ne kapıyolar yaa:2:kaydirigubbakcemile3

anammmmmmmmmmmmmm kız zilloş nerdesin sen böcük anlat bakem neler yaptın
aslı valla bilmiyorum bugün acayip molozum

belim ağrıyo
dün acele gıttık koçiş tee işten geldı gerrı dönd sonra
totom kevgıre döndü ama hıc işe yaramadı
bugün MR cekılecek
ığne kullanıyom
akşamda krem sürduk bıraz düzeldı derken sımdı gene ağrıyo
ve midemde kötü açım ama bısey yıyınce bı tuhaf oluyom

ala ala neden acaba farkında olmadan incittinmi yoksa ya da bel fıtığı başlangıcımı kızzzz
lacivert susma kus konuşsana sende katııl

ayy aslı senın gıbı düşünenlerı dövmek gelıo ıcımden hee
bebek mebek yok ,
ben daha öncede demıstım belım ağrıo dıe
halamla gıt dedı eşimde onla gıtmedım bılıyomkı her hastalığıma bebek dıo:mymeka:

bılmım zuzum:sinifsinif:

zuzu neyı nan
3 gıbı ceıkcam bende MR cekılcek

aslı sen onlara bakma
ayy elin kanasa hamılesın dıolar
olunca derım ben sıze

ay ne bilim aslı yaaa bugün keyifsizim bakma öle smile falan koyuyorum zorla keyfimi getirmeye çalışıyorum ama bugün dünyam başıma yıkılmış gibi hissediyorum neden bilmiyorum güne güzel başlamadım

:teselli:kıyamam ya bazen birşey olmasada birikim oluyo cnm insanda kendını ii hissetmıyosun bendede cok oluyo ne yapsanda keyfın gelmıyo yerıne:çok üzgünüm:

ay sorma yaaa valla aynen öyle 5 dk iyi gibi oluyorum sonra bir saat tekrar kötü oluyorum ay garibim bugün yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…