Zuzu ile keyf-i alem

melike sen işe başlamadınmı malatyada bildiğim kadarıyla bankacısın değilmi

naber melike nasılsın bakem

aslında dün geceden beri moralim sıfır olduuuu ondan uyuyamıyom erkek kardesim uzm.çvş sırnakta en yakın arkadası sehit oldu o gün bazı olaylar olmuş buda ona koymuş şimdi hakkariye tayin isticekmiş vallaaa bi hoş oldum duyunca annemde sesi gitmiş üzüntüden napıcaz bilmiyom hep beraber ikna edicez ama işte sanırım gurur yapıyooo dogal haliyle canımmmmafoldumben mafoldumben

melike sen işe başlamadınmı malatyada bildiğim kadarıyla bankacısın değilmi

evet canımmm da ben bi yıl oldu işi bırakalı evlendim bıraktım özelde calışıyodum adanadaydım gelin olup gittigim için eşim polis bişi yapamadım tekrarda girmedim bi yere simdilik evdeyim canımmm yeni yıla polislige giricem eşimle beraber göreve gidip geliriz diye plan yapıyoz bakalım süpriz olmazsa yani anne olmazsam bu yılda:gitme:

offffff çok üzüldüm yaaa melike haberlerde zaten sürekli veriyolar ama ben izleyemiyorum ......ikna edin melike mutlaka ama onunda böyle davranması çok normal benim kardeşim askerken oda gönüllü olarak doğuyu istemişti ama kardeşim özel birlik olduğu için böyle bişey mümkün olmadı

evet canımmm da ben bi yıl oldu işi bırakalı evlendim bıraktım özelde calışıyodum adanadaydım gelin olup gittigim için eşim polis bişi yapamadım tekrarda girmedim bi yere simdilik evdeyim canımmm yeni yıla polislige giricem eşimle beraber göreve gidip geliriz diye plan yapıyoz bakalım süpriz olmazsa yani anne olmazsam bu yılda:gitme:

aaaa ne güzel gir mutlaka ben küçüklükten beri polisliğe aşıktım hatta odamın her tarafı polis resimleriyle doluydu sonra tam sınav için evraklarımı hazırladım babam bir anda vazgeçti öyle kaldı ama ne ağlamıştım 2 gün odamdan çıkmamıştım.....polis haftası olduğu zaman t.v program çıkınca hemen babam ben üzülmeyeyim diye kanal değiştirirdi:)))))))))))))))
eeee bu arada benim güzel memleketimde havalar nasıl melike:)

evet canım polislik cok kutsal bir meslek eşim polis burdayız bakalım 6 yıl olmus bizede vurdu anlıcagın dogu görevimiz burası sabahları serin ama öglen ve sonrasıııı kavuruyooo canım gecen balkona cicegimi koymustum inanamadım ya yaprakları kapkara olmuşşş bizede gelemeden çok serin memleket diyolardı ama yanıyooo burası yazın demekkiiii tabi kışı sert ve soguktur:sinifsinif:

malatyanın merkezi sıcak olur ama kazaları köyleri falan serin olur genelde sen tam olarak nerdesin malatyanın

ay ne güzel yaaaaaaaaaaaaa offffffffffff çok özledim kanal boyunu kerneği offfffffffffff offfffffffff bak postanenin yanında bir börekçi var oranın börekleri çok güzel yanına na biber turşusu:)

postanenin karsısındada müslüm usta var cigköfteciii börekcinin adı ne??duu gidince bide oraya ugrayayımmmaklinialirimsmile :KK1:

hadi ya yeni açılmış demekki ben hatırlamıyorum postanenin yanında bu dediğim börekçi mutlaka git ben çok seviyorum belkide beğenmessin ama ne bilim ben çok seviyorum.....bak mutlaka kernekte dondurma ye kesme dondurma

ooooo aslımda burdaymıssss naber kuzuuu yaa görüşmeyeli nasılsın datluşummmolumunekankayizsmile

X