Zuzu ile keyf-i alem

nörüyonuz kıslar! :hulya:
sıkıldım ara verdim biraz.
zuzu seninki çatlak galiba. tanışma yıldönümünüz bugünse ilk saniyesi mi hatırlaman lazım.
sizin sorunu biliyorum ama sanki bahane arıyor gibi geldi bana.
dün ben çıkınca cemreye baya yüklenmişsiniz.

nörüyonuz kıslar! :hulya:
sıkıldım ara verdim biraz.
zuzu seninki çatlak galiba. tanışma yıldönümünüz bugünse ilk saniyesi mi hatırlaman lazım.
sizin sorunu biliyorum ama sanki bahane arıyor gibi geldi bana.
dün ben çıkınca cemreye baya yüklenmişsiniz.

onun zoru benle meloş ben sevmiyomuşum onu ilgilenmiyormuşum falan filan offf sorun ediyo herşeyi bende sıkılıyorum böleeee yaaaa
evet yüklendim ben baya ama iyiliği için yoksa yalnış şeyler yapıcak

türlü+salata+börek yine sosisliydi.
bu sıcakta taktılar sosise.

zuzum seninki kendini kız sandı galiba.
bu kadar ilgi kızlara gösterilir. bende sıkılırım öyle her dakika ilgi göstermekten.
neden yalnış yapıyor cemre? gerçi kendisi yok ama nasıl olsa okur.
emrenin yaptığı şeyi doğru bulmuyorum. bir insan narkozun etkisinde iken eski sevgilisinin adını sayıklıyor diye tokat atmaya kalkması, yüzüğüü parmağından çıkartıp alması yalnış.
daha güzel bir dille iyi olduğunda konuşabilirlerdi.
ailesi cemreyi zorla ayırmış eski sevgilisinden.
maddi durumuda kötü değil çocuğun.
ailemiz bizi istediğine verecekse biz sevmeden mantık evliliği yaparız o zaman.

bende aksine hiç bişey yiyemedim günlerdir midem bulanıyo ya midemin keyfi yok hiç

zuzum seninki kendini kız sandı galiba.
bu kadar ilgi kızlara gösterilir. bende sıkılırım öyle her dakika ilgi göstermekten.
neden yalnış yapıyor cemre? gerçi kendisi yok ama nasıl olsa okur.
emrenin yaptığı şeyi doğru bulmuyorum. bir insan narkozun etkisinde iken eski sevgilisinin adını sayıklıyor diye tokat atmaya kalkması, yüzüğüü parmağından çıkartıp alması yalnış.
daha güzel bir dille iyi olduğunda konuşabilirlerdi.
ailesi cemreyi zorla ayırmış eski sevgilisinden.
maddi durumuda kötü değil çocuğun.
ailemiz bizi istediğine verecekse biz sevmeden mantık evliliği yaparız o zaman.

ay uzağız ya meloş derdi benle bende hiç aramıyorum hiç msj çekmiyorum bu aralar bunaldım ondan sinirli:)
iyide meloş emre hatalı ama cemre ne yaptı peki söylermisin

evet dün gece biraz msj laştık valla bilmem artık ben söliceğimi söyledim gerisi ona kalmış onun hayatı

ohaoldumsmilehttp://www.kadinlarkulubu.com/derdim-var/378420-biktiniz-biliyorum-caresiz-kaldim-8.html#post14284365
şiştim anam konuya bag

ulen aslı kimse yokken gelmiyon birisi gelince hemen topiğe damlıyon heee:))))))))

ben de idare eder...
işteyim :KK70: kına elbisesine kurdele nakışı yapıyorum :KK70:
sıkıldım bi nete bakiym dedim

dün uyumuşum senle msj laşırken ....senin keyfinmi yok bana mı soğuksun dün yüklendim diye cemre

X