Zuzu ile keyf-i alem

Günaydınlar...

Uğur böcüğü ne oldu işten çıktımı acaba? Dünki yazılanlar silinmiş. hoş siteyede girilmiyodu ama.

gittim hastaneye sabahın altısında dikildim 7 de hastanedeydik annemle alerji testi yapacaklar koldan çeşit çeşit ama yapacak dr yurt dışındaymış o yüzden 19 temmuz p.tesi yapacaklar.....ama mahvoldum bide o yorgunlukla saat 4 de işe geldim ayakta uyudum patron dedi gelmeseydin iyi görünmüyosun dedim artık gelmiş bulundum ama p.tesi gitmicem işe çok yorucu oldu

valla idare eder kızlar işte yorgunum yine biraz hafif dudağım şişmiş.....

pandoşum günaydın canım.
zuzum hoşgeldin canım. alerji testinden bana da yapılmıştı.
troid için ne dediler?

inşallah testler sonucunda tedevi olup rahatlarsın.
bu alerji ne illet bişey. geçmiyor bir türlü. her sene aynı şey.
bende bahar ayını hiç sevmiyorum. bu sene hamileyim diye ilaçta kullanmadım.
neyse şu aralar hafifledi. ama bazen nezle gibi burnum akıyor.

koldan yapacaklarmış çeşit çeşit bilmiyorum bakalım dudak yine şiş sinirim tepemde valla

bana da yapmışlardı o testten ..fındığa allerjim çıktı hem de trabzonluyum :)) bir süre ben de kaşına kaşına gezmiştim ...şimdi yine kolumda hafif allerjik bir durum vardı ama geçti..amma da çürüküz hee :)))

ya ne bilem bugüne kadar yiceğe alerjim olmadı ama ala ala bilmiyorum bakalım p.tesi belli olucak

zuzum koluna plastik iğne batırıyorlar. üzerine sıvılardan damlatıp bir süre bekletiyorlar.
neye alerjin varsa o damlatılan yer kızarıp şişiyor.

aman ya olsunda bitsin bıktım artık her gün bi yerim şişiyo her sabah morelsiz kalkıyorum yaaa

cemroş gelmiş ama gitmiş.
pandoş napıyosun bebem görüşmeyeli?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…