Zuzu ile keyf-i alem

ben anne baba dıom ama ölesıne işte
hatta kaynana demıom dıkkat edersenız
annem dıyorkı kendı annem
asla kaynana deme hıc sevmez o lafı
k valıdem dıom sıze yazarken yüzyüze olsak anne derım
bunda benım ıcın sorun yok
eşim annecım babacım ablacım der benım aıleme
onun ablası bana askım sefkılım balım
annesı gene öle
kucuk gorumcem yengecım der durur
ama dıom ya cok sıcakta olsalar yapamam ya

Pandomim peki aynı ev değilde altlı üstlü veya karşılıklı oturma imkanınız var mı ?
Yani kapın yine ayrı olacak ama bir adım ötenizde olacak kayınvaliden?
Benim arkadaşım öyle yaptı, onunda babası vefat etti anneside hasta ama beraber oturmayı kabul etmedi, karşılıklı daire aldılar kapıları karşı karşıya ama herkesin evi ayrı. yemekleri beraber yerler, her an beraber olurlar bakarlar annelerine ama akşam olunca herkes kendi yuvasına gidiyor. yani kimse kırılmıyor darılmıyor böyle olunca herkesin içide rahat olur.

vala benimkide sevmez kayınvalide falan diyom.....ama benimki direk anacım der:)))))))))))

ay hevin sen öle diyince yaprak dökümündeki fikretin hali aklıma geldi altlı üstlü oturuyolar yaaa

pandomım benım koca tek erkek kızlar bakmaz sanmam
kocasıyla arası yok
esım babasını hıc ıstemıyo asla evıme almam dıo
k valıdem aynen senınkı gıbı yalnız
ee ozmn sokağa atamam bakarım ama yakın bı evde bakarım
evımde bakabılır mıyım suan emın deılım
aman düşünmeyım böle seyler huzurum kacıo
eskısı gıbı deılkı hıcbısey
ınsanların duyguları bıle
butun ıhtıyaclarını karsılar arada evıme getırırm
ama aynı ev
cok soğuk bana

hevin
evet öyle oturma imkanımız var. çift daire kayınvalidemin evi. eğer karşı komşu olurda evi satarsa alıcaz. veya o apartmandan başka biri satarsa. Nişanlımda esasında istemiyor ama zorundalık var işte. Allah gönlümüze göre verir inşallah.

Bak o zaman daha rahat olursun canım beraber yaşamaktansa,
ama yinede sen bilirsin tabiki,
sonuçta nişanlının durumuna bakmalısınız öyle ha diye olacak bişey değil bu.
ama yine diyorum eğer olursa ki inşallah öyle olur, karşı karşıya oturun en mantıklısı bu olur.
hakkında hayırlısı olsun a.s.

susun nan moralımı bozman
bu konularda büyük konusmamak lazım
ne olacağını Allah bılır
ama genede sağ eli sol ele muhtac etmesın

tabiki hevin mutlaka tekte bırakılmaz bende merhametliyimdir ama kendi evin işte farklı oluyo

Aynı mahalle içinde bir evleri daha var. eğer aynı apartmanda biri satarsa orayı satıp orayı alıcaz. gece gündüz rahatlıkla gidip bakabilelim istiyoruz. o da aynı şekilde bize gelebilsin. şimdiki oturduğu apartmanda asansör var. hani o da sıkılırsa daralır korkarsa filan bize gelir. kısmet kızlar ya.

susun nan moralımı bozman
bu konularda büyük konusmamak lazım
ne olacağını Allah bılır
ama genede sağ eli sol ele muhtac etmesın

aminn amin.
sıktım içinizi valla ya kusura bakmayın artık.

zuzum sende. topiğini işgal ettik baya =(

kızlar ben zuzu kaçar yarın çalışmıyorum akşam girerim herhal belli olmaz iii akşamlar herkese

abowww
aşçı geldı
işten cıkmmış
7 bın tlalacağı varmış
alamadım hıc dıo
ben moku yedım esımle yarın konusamda bu işi bırakım ben
sızlerlede olamam bırlıkte belkı

Kızlar size iyi akşamlar. güzel hafta sonları diliyorum. Sağolun derdimi dinleyip ortak olduğunuz için hepiniz. Kendinize iyi bakın ...

ay aşk olsun pandomim topik senin aksine ben mutlu oluyorum dertleşiyoruz bizimle paylaşman hoşuma gidiyo rahat ol sen her zaman yaz ben dinlerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…