Zuzu ile keyf-i alem

aynen bende...
bizim beyfendiden de haberim yok. bataryası bozulmuştu. nerelerde ne alemlerde acaba sempatiksalakcinni evlerini arayasımda hiç yok.

aman boşver o beni illaki arıcak zaten kaydirigubbakcemile3
bu iki hafta gececi çalışıyor. bugünde izinli günüydü beyimizin.

heeeeeee modun yok yani:)))))))))))))))))))))))
valla onun aramasını beklicen o zaman:)

anammmm kız gerçekmi nasıl anlatsan bi merak ettim:)

ben buna baya bi önce bi konu yollamıştım. burda ozaman birisi açmıştı konuyu. yine bir derdim var bölümünden. nasıl insanlar var diye. (kızın sevgilisi çantacıydı kıza çanta hediye edip parasını istiyodu) konu da buydu. neyse bu o konuda geçen kelimeleri falan tek tek aratıp bulmuş konuyu burdan üye olup,
daha sonra o konudaki bütün yorumları okumuş. benimde sürekli kullandığım bi resim vardı avatar için. msnde falanda onu kullanıyodum. ordan anlamış benim olduğumu. sonra benim bütün konulara yaptığım yorumları okumuş delikafadulden
bunun için 24 saat uğraşmış galiba delikafadulden

inanmıyorum yaaaa:)))))))))))))))))))))) ay çok fena bu erkekler allahtan kötü bir yorumun yok yani yoksa.....:)))))))))))))))) ya ben merak ediyorum bu sitedeki bütün üyeler gerçekten bayanmı nerden anlıcaz belki konuştuğumuz erkek

yani anlamamız çok zor galiba.. onlar açık vermedikten sonra. ki bu sitedekilerin yarısı erkektir heralde.

evet allahtan kötü bi yorumum yoktu. şimdi üyelik adımı falan değiştirdim ozaman pirlantaydım =))
ama kafaya takarsa yine bulabilir gibime geliyor. gözünden bişi kaçmıyo.

ay canım çekti yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Milföyde Mantarlı Tavuk İçin Gerekli Malzemeler:

500 gr kemiksiz tavuk eti (tercihen kalça eti)
1 kase doğranmış kültür mantarı
1 adet domates

kırmızı biber

karabiber
2 diş sarımsak
6 adet milföy hamuru
Üzerine sürmek için yumurta sarısı

Hazırlanışı:

Tavuk etini iri parçalar halinde doğrayıp teflon tavaya alıyoruz. Üzerine doğranmış mantarları ekleyerek suyunu salmasını bekletiyoruz. Tavuk ve mantarlar kendi sularında pişeceği için yağ eklemeye gerek yoktur. Tahta bir kaşık ile karıştırıp bütün tavukların rengi değişinceye kadar soteliyoruz. Üzerine kabuğu soyulmuş ve küp küp kesilmiş domatesi ekliyoruz. Tuz ve baharatlarla birlikte ortadan kestiğimiz sarımsakları da ilave ettikten sonra ocağı kapatıyoruz.Milföy hamurlarını dolaptan çıkarıp çözülmelerini bekliyoruz. Oklava ile hamurları biraz incelttikten sonra biraz soğumuş olan iç malzememizden birkaç kaşık alıp milföyün ortasına yerleştiriyoruz. Hamuru istediğimiz şekilde kapatıp yağlı kağıt serilmiş fırın tepsisine yerleştiriyoruz. Üzerine yumurta sarısı sürerek hamurların üzeri kızarıncaya kadar 180 derece fırında pişiriyoruz.
Not: Hamurları dilediğiniz şekilde kapatabilirsiniz. Örneğin fotoğraftaki gibi kenarlarını kesip örgü şeklinde kapatabilirsiniz ya da hamurun bir kanadını diğeri üzerine kapatıp bıçakla çizikler atabilirsiniz.

Milföyü oklava ile hafif büyüttükten sonra yukarıdaki şekilde kesip ortasına iç malzemesini koyuyoruz. Kestiğimiz parçaları ortada birleştirip örgü şekli vermiş oluyoruz.

Eklentiler

• $35313_412289129846_137280359846_4328131_1938388_n.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 20
zuzu bende ufaktan hazırlanıp çıkıcam. kendine iyi bak. yarın görüşürüz baş baş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…