Zuzu ile keyf-i alem

nasılsınız bakiim bugün?

melodim önce gecmiş olsun
sonra sana o yer vermeyenlere lanet olsun afedersiniz öküz diyorum onlara icten icten
hee emre almadı altınları
e napiim bunları dedim
cemre garipsin yaa, duran altından zarar gelmez, kurtulmak istiyo gibi konuşuyosun dedi :roflol:

soracıgıma sabahın kör vaktinde gelinlik mi bakılır? cemre bakar =)))

zuzummm o cocukları iyi parcalamamışsın sen =) bak ben yine ikiz cocuk gördüm rüyamda
benim cocuklarım yaramaz olmaz hee onları seversin di mi??
oglumu zaten seviyosun da... ayy raşa'm :asigim:
emre vermiyo geri

pardon böcük neden okuyamassın merak eden sensin öle uzun bişey değil zaten:))))))))

eee çalış sende cemre bakın bir iş kendine madem yemek yapmıyon çalış bariii:))))))))

günaydın çakılım bugün senle kafayı bozdum aslıya çakıl dedim yaaa:))))))))))))))))))

zuzu sayfalara zor yetısıom
yoğun ve cok yorgunum
hangı sayfada bılmıyom aramaya vaktım yok
neyse bı ara dersın bana

eee çalış sende cemre bakın bir iş kendine madem yemek yapmıyon çalış bariii:))))))))

iş bulsam da çalışsam hee kaydirigubbakcemile3
evdeyim kac haftadr 3 hafta mı oldu tarihi bile şaşırdım kaydirigubbakcemile3
emre istemiyo ama:gitme:

günaydın çakılım bugün senle kafayı bozdum aslıya çakıl dedim yaaa:))))))))))))))))))

özledin dimi beni itiraf et delikafadulden bu kadar sayıklama beni diyorum sana dinlemiyorsunkı:KK1: bu arada sız yınemı kavga ettınız yaaa:eek:lmaz:

he valla ya aslı aynen öyle ama sıcaklarda çekilmiyo çalışmak yaaaa

özledin dimi beni itiraf et delikafadulden bu kadar sayıklama beni diyorum sana dinlemiyorsunkı:KK1: bu arada sız yınemı kavga ettınız yaaa:eek:lmaz:

gece dörtte yattım sabah 7 kalktım ayılamadım aslıyı o an sen olarak görüm yaaasırnaşık şeydelikafadulden

he valla yaaaa fox ta bi dizi başlıck adı çakıl taşları falan hemen sen aklıma geliyosun

X