Zuzu ile keyf-i alem

bence yiğit kendiyi kırmamaya çalısıyor ama evlenmez o dışarda kendıyle

bilmem olabilir ama düşüncelerine bayılıyorum yiğitin ya çok mükemmel bir düşünceye sahip bence adil davranıyo

evet yaa idael erkek kaydirigubbakcemile3 her eve lazım yıgıtten bır tane mesela ben yıgıtle mert karısımı bır eş ısterdım kendıme :kedi:

aynen ama valla yiğitin düşünceleri davranışları beni mest etti açıkcası öle çok sürpriz yapan erkekde sıkar beni yawww

bende yıgıt gıbı her soyledıgıme tamam dıyen erkek ıstemem yaa ne o oyle öffff sıkılırım ben arada hayır desınde kavga edelım :roflol::roflol:

ya tabiki canım meselabenimkide ben ne söylesem yapıyo aslında bu güzel ama bende bazen ters tepiyo ben tip olarak sertaçı beğeniyorum bide:)

fıstık ben çıkıyorum şimdilik bizimkiler gezmedeydi arabayla onları almaya gidicem önce bi yıkatıcam sonra bizimkileri alıcam akşam girerim yine ok öptüm çakılım taşım:)

dikkatli kullandım geldim canım :)merak etme ama trafik felçti bir saat trafikte kaldım deli oldum dur kalk dur kalk ayaklarım ağrıdı

öleyimdir ben marifetliyim bu konuda mütevazilik yapamıcam
sen niye sinir yapıyon anlet bakem ne canını sıktı

bılmıyorum vallahı canım ben cok bırıktırırım herseyı sonundada boyle olurum hem cok sınırlıyım bugun hemde dokunsalar aglıycam ama bır sebebı yok yanı

oluyo canım normal banada oluyo sebep yokken durduk yere ağlıyorum bende hastalanabilirim her an alnımda kocaman sivilce nasıl acıyo her tarafım ağrıyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…