Zuzu ile keyf-i alem

berbatım sabah bir kalktım dudağım şişmiş ya silikon yaptırmış gibi alerjilerim azdı dün gece yine iş çıkışı iğne vurdurucam
sen napıyon şeker

çok gecmıs olsun canım benım neye alerjın var senın bakıyım banamı yoksa kaydirigubbakcemile3 ne yapıyım bende topıklere bakıyorum çok guldum sabah sabah yaa insanlar nelerle ugrasıyorlar hey yarabbım

he he ee sana karşı alerjim var hasta etme adamı :)))))))

uyandım uyandım ama yine gelip gıdıklayabilirsin:)))))))))) hava kötü bugun yaaaa

kaydirigubbakcemile3hemen geliyorum gıdıklamaya evet yaa sorma burasıda kapalı yağmurlu offf içim sıkılıyor zaten bugun

evet valla bende ayılmaya çalışıyorum sersem gibiyim hala

gel kız bırlıkte guzel bır kahvaltı yapalım senle bende hıcbırsey yemedım canım ıstemıyor tek basıma:sinifsinif:

ay valla ne iyi olur bende sadece sütle karışık kelogs yedim benimde canım istemiyo ay deminden beri laptop kapanıp duruyo deli etti beni demeinden beri onla uğraşıyorum yaw minoş

minnoş :roflol: ayy dün gecekı kavgalardan en ınandırıcısı mertle baharınkıydı gercekten kızdı mert hakanda az daha dövucektı adamı :roflol::roflol:

ay sorma ben ben bile gerçek sandım diyorumki anam bizim minnoş yigite aşık oldu:) hakanda valla az kaldı girişecekti ay çok glülüyorum ben bunları izlerken ya komikler:)

evet yaa çok komıkler bende mertı begenıyorum gerci bazen fazla tepkıler verıyor ama tatlı cocuk yaa :kedi:

evet farkındayım ama baharda güzel kız yaa şimdi hakkını vermek lazım

evet canım güzel kız ama onu bunu bilmem mert fena aşık:)ay kendiyede bayılıyorum ya çok saf aptal minnoş minnoş minnoş:)

ayy az kaldı dun gece yıgıtın kalbıne ınıyordu ben sana asık oldum benımle evlenırmısın dıyınce :roflol::roflol: ayy acıdım cocuga :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…