Zuzu ile keyf-i alem

3 kez çamasır yıkadım
pike takımıcıkardım yenı onu serdım
yatak koruyucumu yastıkların kılıflarını hep yıkadım
yorganı daha hurca yerleştrcem:bbo: akşama
1 kılo yaprak aldım 2 saat ancak yarısını sardım
daha bugun devam etcem
bugun yemek var
yarına yapsak var yanına ne yaparrım bılmıom
bırazda dolaba koycamkı sonra yerız

cam silmekten nefret ediyorum. bizim evin camlarıda çok zor siliniyor. hem yüksek hemde camlar büyük büyük. içe doğru falanda açılmıyor...

günaydın kızlar valla gece bir buçukta almanyadan kuzenler geldi tam iki araba dörtte yattım yemek ver bulaşık yıka çay ver derken bittim yaaa dörtte yatağa yattım 7 kalktım leyl gibiyim offfffffffffff akşam olsa dicem ama ev ağzına kadar tıka basa dolu çoluk çocuk offffffffffffffffffffffffff ruhum daraldı yaaa

:bbo:

titiz hatun. bende senin gibiydim ama şimdi malum çabuk yoruluyorum.
takmıyorum fazla.

bravo sana ben evlendiğimden beri yaprak sarmadım hiç. kafayı yerim kesin.

günaydın kızlar bugun bende işe gecıktım pazartesi günlerını hiç sevmıyorummm:gitme:

günaydın aslım bende sevmiyorum p. tesileri.

günaydın zuzum. allah sabır versin kalabalığa bende gelemiyorum.

ay sorma ya sabaha kadar çocuk ağlıyo susmuyo diğeri ordan oraya koşturuyo ay deli oldum yaaa ben bu kadar çoluk çocuk sevmem hele de evde titizim bu konuda ay allahım kabus gibi yaaaaa

:2: kızlar bu havada nezle oldum.
mafoldumben mafoldumben mafoldumben

ya eskiden bizde teyzeme misafir gelirdik yatılı. o zaman küçüktüm tabi ama hiç yaramazlık yapmazdım. şimdiki çocuklar niye böyle anlamıyorum. ben çocuğumu çok disiplinli yetiştireceğim.
benimde kafam kaldırmaz çünkü.

cam silmekten nefret ediyorum. bizim evin camlarıda çok zor siliniyor. hem yüksek hemde camlar büyük büyük. içe doğru falanda açılmıyor...

anam nasıl içe acılmıoakannehirılk defa duydum
ee nasıl sılıyonus
günaydın kızlar bugun bende işe gecıktım pazartesi günlerını hiç sevmıyorummm:gitme:
bız bayılıyozz:mymeka:

ohaa
eve gt yat dıycem ama cocuk coluk off nefrt ederım zaten cocuktan
ben o eve gtmezdım
bıze mısafr gelınce hep kacardım bekarken
ablamlar abımler hepsı aynı sokakta 5 evımız vardı kaççak yeırn yok mu

titiz hatun. bende senin gibiydim ama şimdi malum çabuk yoruluyorum.
takmıyorum fazla.

bravo sana ben evlendiğimden beri yaprak sarmadım hiç. kafayı yerim kesin.

:kedi:

yok ben süreklı sararımda buzlağada aatarım mısafr gelıınce
bukez cok yordum kendımı
bezelye aldım bıde onlarıda ayıkladım
ablamdakılerıde alcam koycam dolaba
bu pazarda düğün var karsıya gtcez ya yaprak alımda gelınle sarayımsempatiksalakcinnidıom

zuzum senin canın sıkılmış hayırdır. tahmin ettiğim birşey var ama.
anlaşamadığın konu hakkında.
umarım çözüme kavuşur.

ya napam kaçamam evde hep ben yardım ediyorum annem rahatsız zaten kıyamam ona...
melodi evet canım sıkkın hala aynı konu

bizde yazları dayımlarda kalırdık ankarada. ama evleri tripleksti çok büyüktü. kocamanda bahçeleri vardı müstekil. bizde hiç yaramazlık yapmazdık. 5 çocuk olurduk evde ama çok güzel zman geçirirdik.

anam nasıl içe acılmıoakannehirılk defa duydum
ee nasıl sılıyonus

sarayımsempatiksalakcinnidıom

böcük ya içe açılmıyo derken iki kanadı açılıyo tabiki. ama diğer iki kanat yanlarda kalan açılmıyo. mesela kayınvalidemde onlarda açılıyor içeri silmesi çok kolay oluyor. bizim evde dışarı çıkmak zorunda kalıyorsun silerken.

zuzu sen bıze özel msj yazma:dilcikar:

anam bıdaha yalnız cam sıler mıyım bende bılmım pandomım

ay sorma ya melodi tam altı çocuk

6 çocuk mu! akannehir
kız melodi öküs insanlar yer vermedı mı :mymeka:

vermedi aslım. bizim buranın insanları bencil. alsanaalsanasmile
ya napam kaçamam evde hep ben yardım ediyorum annem rahatsız zaten kıyamam ona...
melodi evet canım sıkkın hala aynı konu

o kadar misafiri annene bırakırsan zaten annen çok yorulur. misafirler yardımcı olmuyor mu?

[QUOTE
=Pandomim;14085059]bizde yazları dayımlarda kalırdık ankarada. ama evleri tripleksti çok büyüktü. kocamanda bahçeleri vardı müstekil. bizde hiç yaramazlık yapmazdık. 5 çocuk olurduk evde ama çok güzel zman geçirirdik.[/QUOTE]

eskiden annelerimiz bizi daha iyi yetiştiriyordu sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…