Zuzu ile keyf-i alem

nautilusdaki zaraya baktım ben sadece nişandan önce şeker almaya gitmiştik de oraya
açık jelibonlar falan satılan biyer var orda
pek vaktim olmadı mağaza mağaza gezmeye malum nişan telaşı=))
ya bak bi de noldu
emre bodruma gitmek istiyodu
bensiz gidemez tabi yolarım onu :))
e benim de babama bunu önermem bile hayatımın hatası olur, abim belki ayarlar bişeyler ama
baya hır gür cıkar evde
ben de yok olmaz ben gelemem dedim
sora o da bişey demedi tabi haklısın dedi ama
keşke birlikte gidebilseydik falan dedi
evlenince cok daha rahat olucaz bi de
emre biraz da bunu düşünüyo sanırımm

gdmttt! hoşgeldn canım

olsun canım evlenince bodruma gidersiniz:))))))))))))))))) daha güzel olur rahat rahat hapını içersin:)))))))))))))))))

ay kaynanamla konuşuyodum:)))))))))))))))))) aradıda beni merak etmiş nasılım diye özlemiş kaç gel diyo bana:))))))))

hapımı içerim tabi
biz bodrumda dizi cekelim :roflol::roflol:

benim herifim benden yakında da bebek isticek
korkuyorum hee
ben okula gitmek istemiyorum zuzu yaa
naapsam sence gitsem mi

bak şimdi cemre sakın okulunu ihmal etme sonuna kadar oku karşında okumuş biri değil sende kariyerin en güzelini yap cemre ama evlilik engel değil buna bence emre istiyosa sende istiyosan evlenin ya emrede her istediğini yapacak kapasitede yinede sen bilirsin tabi

hoşbuldummmm, ay ne sıkıcı ve boğucu bir gün yaaa sempatiksalakcinni

ay gdmt he valla aynen ben hala pijamalarlayım ayılamadım attım kendimi siteye temizlik yapmam lazım ama ayılamadım yarın akşama almanyadan kuzenler geliyo arabayla bizim sezon açıldı artık biri gider biri gelir benim anne tarafımın hepsi almanyada bizde temelli dönüş yaptık zaten seneler önce

zuzum ama ben zaten 4 yıllık bitirdim yani
ne biliyim bi atölyem olsun bütün gün resim çiziym falan istiyorum
ama bunun icin maddi destegi hep emreden almam lazım
ona da nereye kadar yüklenebilirim ki?
evlensem mi evlenmesem mi onu valla hic bilmiyorum :/

he bu arada alamancılar var ya
onlar var diye gidiyorum her sabah kahvaltıya gidiyorum bahcede kahvaltı ediyrz sonra onlar gezmeye gidio
emre dediki
sabahtan gelmezsen zorla seni de götürürler haberin olsun
bn de sevmem öle kalabalık gezmeleri
bide eltim sıkılıyo, cümlelern yarısı alm yarı trkce bazen inglzce konuşuoz :icecream:
seviyrm o zilliyi de kıyamıyrm ona :)

he he benimde eltim almanyada......aynen dediğin gibi yarı türkçe oluyo ister istemez....sen bilirin cemre bence şartların müsaitse evlenin derim atölye işine gelince o senin kocan olucak ya beni seni mi var

benim kaynanayla annem konuşuyo şu an nişan durumunu konuşuyolar ay işin ciddi olduğunu daha iyi anlıyorum kaçsammı acaba:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

maaşı benimkinin tamı tamına 10 katı kadar bilion mu deli oluyrm zaten :))
naapcak o parayı versin ben yiyem dimi

vay anasını:)))))))))))))))) he kız otur aşağı ye bence ama benide çağır:))))))))))))))))))))))

ahahah yok zuzum yapma şakasını da yapma :))
nişanlanın hemen siz
mükemml bi ciftsinz cnküüü!

bak sana ne dicem
emre bi ameliyata giriyo
extra 500 lira alıyo onun icin
benim maaşım da 700 lira :icecream:
adamın 2 saatte aldıgı parayı 1 ayda alıyrm nerdeyse bide bu 2 saatte mesai gibi iş saatinden sonra falan diil, iş saatinin icindeki 2 saat
bu yzden ben evlenince calışmicam zaten
emre izin vermez
yorulma yat gez toz der :icecream:

gel sende birlikte yiyek parayı :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…