Zuzu ile keyf-i alem

valla darısı başımada ben naparım bilmiyorum şimdiden sıkıntısı çöktü

yahu zaten sıkıntı cevrendekileri düşünmekten olusuyooo ben sülalede ilk evleniorum kuzenlerde en ufak bendim en önce gidende benim artık yaşlıları hiç düşünemiorum zaten allahım sen yardımcımız ol :Saruboceq:

zuzuuu annem dediki
bence emreye verme altınları, şimdi yaklasık 80.000 civarı ediyo yani bunlar emrenin seti inci set ve dedemin bileziği haric, nann iyiki şoparız hee, seviyorum bu şoparların fazla altın takmasını
ev icin eşya alınırken verin bunları hem de hepsini aynı yerden alıp peşin öderseniz baya baya indirim yaparlar. balayı icin falan da lazım gittiğinz yerde rahat olun bişey begenip de ay almayalım falan demeyin diyo, o zaman verirsin diyo
aman ben vericem ama yani 16 aylık krediyi ödersek bi anda, emre zaten ne istersem alır bana :icecream:
üstünden yük kalksın aşkımın biraz

evet annen doğru söylemiş tani annen ne derse onu yap canım benim ki fikirdi ama doğru aslında düğünde yapman daha mantıklı ....anneler işi biliyo:)))))))) kız kaç para takıldı sana anam:)

aileler kalabalık zuzum
benim 7 amcam var mesela annemler de 6 kardeş
emrenin de buna yakın
ve mesela bnm kuzenlerm falan babamdan büyük, mesela hem amcam takıo hem kuzenim hem kuzenimn cocugu :KK70: kuzen cocugu dedim adam bnden 3-4 yaş byk yne yani
bide erkek tarafı biraz gösterişi sevio, bizim tarafta zaten öledir, takılır epey, yani o an alıcak gücü yoksa kendi kolundaki bileziği cıkarır verir, yne de verir, yuva kurana yardım coktur bizde

aileler kalabalık zuzum
benim 7 amcam var mesela annemler de 6 kardeş
emrenin de buna yakın
ve mesela bnm kuzenlerm falan babamdan büyük, mesela hem amcam takıo hem kuzenim hem kuzenimn cocugu :KK70: kuzen cocugu dedim adam bnden 3-4 yaş byk yne yani
bide erkek tarafı biraz gösterişi sevio, bizim tarafta zaten öledir, takılır epey, yani o an alıcak gücü yoksa kendi kolundaki bileziği cıkarır verir, yne de verir, yuva kurana yardım coktur bizde

maşallahkaydirigubbakcemile3 bekar varmı halakaydirigubbakcemile3zemuszemus

valla baksana takılara falan gidem bari iki roman havasıda döküveririm:))))))))))

bende 30 tane falan var kuzen kuzen cocugu tarzı bekar erkek
bi o kadarda emrede vardr heralde
piknikci de sordu emrenin kardesi yok mu boşicam bnmkini die
dedim bi cadı görmcem var
bide evli abisi var

ay dur aklıma gelmişken size bişe anlatcam hafta sonu evimi yerleştirmeye gitmiştim ya o sırada benmkinin halasının kızı evlenio nese evi yerleştirdik kalktık dügüne falan gittik.ertesi pat kızdan tlfn gelio annesigile aglayarak..ilk gece 6 görümcesi cocukları kaynanası kayınbabası ve kaynanasının kaynanası evde kalmıs akannehir oda yemiomus gibi büyük görümcesi sabahın 7 sinde dayanmıs kapılarına odalarına grmiş kıza demişki kalk ne yatıon khvaltı hazırla biz seni yat diyemi aldık demiş ohaoldumsmile şok oldum resmen

X