Zuzu ile keyf-i alem

saol canım opuyorumnanaktan
biz de göçmeniz bu arada, emreler de öle ama onlar muglaya önce izmire sora muglaya gecmişler
ben harbi şoparım edirne keşan :ecrin_bebek::ecrin_bebek: :ecrin_bebek:
kaynanam set aldı da emre taktı onu bana, kaynanamın mı takması gerekiyodu? bilmiyorum ki valla ben bilmiyorumkismile
emrenin işi var diye o gün gelemedi kuyumcuya giderken, kaynanamla biz gttk ben begendim kaynanam aldı emre taktı kaydirigubbakcemile3
bende şimdi 21 tane var bilezik. 24,5 tane de cumhuriyet altını var, paralar eurolar var falan 5.000 kadar da bunlar eder, inci set, emrenin taktıgı set, bi de dedemin taktıgı deişik bi bilezik var. gel görki birsürü de kredi borcumuz var bilmiyorumkismile hepsi uçuuup gidicek :umursamaz:

resımlerden bı mok anlamadım
boynum koptu
adam gıbı resım yok mu bee
yanındakıkız cok cucel
sende harıka olmuşsun
valla o takılarla sızın ev borcu bıter
Allah çirkin şansı versın ne dıyım

nan daha almadık ki resimleri
bunları da öle can sıkıntısından kendimiz telefonla cektik
sacı makyajı bi görün die koydum kaydirigubbakcemile3
nan bide müjde die biri varmış ben evlendim falan die anlatıomuş sempatiksalakcinni
resim resim die sıkıştırmış bunu çeyiz topiğinde kızlar
bu da kaçmış gtmiş
cünkü kızlr farkndaymş müjde esasında hayal ürünymüş, bi kac kez konuşrken lafı gectisempatiksalakcinni
iice arastırdım ögrendim sonbahar saolsun aydınlattı beni
dedim nişandan sora zaten kayboldum, lan sen de mi hayal ürünüsün dicekler bna dandik de olsa elimde olanı koyiim bari dedim sempatiksalakcinni

bılım o hatunu ben
yalnız yalançılar kendını hep bellı edıy ,zaten
enayı deılık ya anlıok bak şu gözlerıme:1shok:
ben ınandım sana asıl ınanamadım altınlarsempatiksalakcinni

anlatıyomm

alo(tabı no şırket nosuya tanımadı yoksa askım neyım der)
nırdesın nan sen dedım
sana gelıom aşkım dedı
sie hiç gelme dedım
bu baya bı sustu
nıyekı dedı
nıye mı
hiç utanmadan soruyon demı dedım
anam ben ne ettım gene bılmeden dedı(üste cıktığım zamanlarda garıbım bnu hep der bılmezkı ben yalan konusuyom)
dün ayın kaçıydı dedım
29 dedı ama ordada durakladı
ıyı deıdm
yolda bana gelırken bı düşün tarıhı
sonra patt dıye kapattm:jeyyar:

yuhhh gerçekten kapattınmı kız:))))))))))))))))))
ya bu arada neden yalan söyleme ihtiyacında bulunurlar nişanlandım falan diye amaç ne anlamadım ben yaa

kapattım tabe
gerçekcı olsun dıye
gelıncede trıp atarım
beyaz ayakkabı mı aldrsam affetmek ıcın

aman sen derdım vara baksan hergün yalan ordan gecıo onca konu acıyolar saçma sapan
dünkıne ben yalan dedım anam avukatları hemen savunmuş
bugun yalanı ortaya cıktı av.gıttı nolduysa

hadi ya ala ala ben o topiklere uğramıyorum hiç inanmıyorum ya yalandan yani topik açıp bir sürü püsküllü yalan sıralıyolar hemi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…