Zuzu ile keyf-i alem

nan bakayım demedim bakım yaptın dedim.....he valla kaymak gibi olluyo bende aynı kişiye alıyorum valla muhabbet ediyoruz bi bakmışımki hatun bitirmiş süper memnunum kızdan...bende 15 veriyom nan

valla zaman çabucak geçti. evdeydim hep, ütü,çamaşır evi topla. çocuk odasını bile boşaltamadım.
annemle 2 gün dışarı çıktık. çarşıya pazara gittik.
dün akşamda eşimin eski işyeri komşusunun düğünlerine gittik.
çok güzel bir düğündü. izmirde mavi yeşil de oldu ve klasik düğünler gibi değildi. çok eğlendik.
uzun zamandır ilk kez topuklu ayakkabı giydim.
siz neler yaptınız herkes iyi mi.
cemre nişanlandı mı?

evet canım cemrenin c.tesi sınavı vardı pazarda nişanı oldu ama daha gelmedi gelince haberleeri alıcaz.....kız ne ütü falan yaptın bol bol gezeydin ala ala hamilesin bide

valla evde akşamları keşke dedim netim olsa kızlarla konuşsam.
nedense akşamları içime sıkıntı basıyor evde.

canım artık iyiyim, işlerimi yapabiliyorum. ütü dağ gibiydi. 4 gün ütü yaptım. en çok kocişin kıyafetlerini hallettim. ev düzene girdi ama sabah mutfak bulaşık yığılıydı ve katlanacak,toplanacak çamaşırlar var.
iş yap yap bitmiyor.

aslım eşim 8,30 da geliyor. neden bilmiyorum ama sıkıntı basıyor içimi balkona çıkıyorum hava almak için. belki gündüz işlerle meşgul olduğumdan sıkılmıyorum. eşim varkende sıkıntı basıyor. uzun zamandır birlikte dışarı çıkamamıştık. belki ondandır. bilmiyorumkismile

ne arabası ya aslı sen ayılamadın sanırım git bi kahve iç:)))))))))))))))))))))))

aslım eşim 8,30 da geliyor. neden bilmiyorum ama sıkıntı basıyor içimi balkona çıkıyorum hava almak için. belki gündüz işlerle meşgul olduğumdan sıkılmıyorum. eşim varkende sıkıntı basıyor. uzun zamandır birlikte dışarı çıkamamıştık. belki ondandır. bilmiyorumkismile

sen bunalmışsın canım ondandır söle eşine çıkarsın seni biraz gezdirsin akşamları

yaw gittim ağda muhabbeti geldim ağda muhabbeti.
bayanların derdi bitmiyor.
:roflol:
tüy bıtmıyokı dert bıtsın :nazar:
nan bakayım demedim bakım yaptın dedim.....he valla kaymak gibi olluyo bende aynı kişiye alıyorum valla muhabbet ediyoruz bi bakmışımki hatun bitirmiş süper memnunum kızdan...bende 15 veriyom nan

ıyı kazık yemıormuşum:KK1:
valla zaman çabucak geçti. evdeydim hep, ütü,çamaşır evi topla. çocuk odasını bile boşaltamadım.
annemle 2 gün dışarı çıktık. çarşıya pazara gittik.
dün akşamda eşimin eski işyeri komşusunun düğünlerine gittik.
çok güzel bir düğündü. izmirde mavi yeşil de oldu ve klasik düğünler gibi değildi. çok eğlendik.
uzun zamandır ilk kez topuklu ayakkabı giydim.
siz neler yaptınız herkes iyi mi.
cemre nişanlandı mı?

h geldın hacı
valla bende sana bı alıntı yapıp 1 gunde nelr yapmışım okuakannehir
az bucuk tatıl yaptın
ınş bızede kısmet olur

evet aslım ne arabası?
zuzum çok sıkıldım, akşamları yorgun olduğum için çıkamadım. ama cumartesi akşamı arkadaşımın dükkanına gittim. eşimde oraya geldi saat 11 e kadar oturduk.
dünde düğündeydik iyi geldi.

Hoşgeldin melodi.

Uğur böcüğü jilet aklinialirimsmile

çok kötü
kalınlaştırır ve coğaltır bılıyon demı:kedi:
ıdare eder
ctesı 8 de cıktım
karşıya gttık
saat 23:45 falandı
ablamda kaldık sabah 6da kalktım
koçişe işe yolladım
taa avr.yakasından anadolu yakasına işe geldı herıfım