Zuzu ile keyf-i alem

kaynanam demediki onu emrenin ananesi dedi
kız dizginlenicek gbi deilki be zuzu
tanısan keşke...
hiç şımarttıkları yok aslında kızın huyu böyle
emre ağzına s..ıyo kızın esasında ama bu bile etkili olmuyo
emreye de bi yere kadar bişey diyebiliyorum yani daha naapsın öldrsün mü kızı?
e ama üzülen ben oluyorum böyle de... emreye de kızıyorum sonra

ay bu kız beni çok sinir etti bana gittiği takıldığı yerleri sölesene:))))))))))))))))

napıcam o kızı evire çevire dövmek istiyorum nedensiz bir kavga çıkarıtırm ben nasıl olsa beni tanımıyo ona nişan öncesi güzel bir mor makyaj yaparım ben

zuzucuğum yeni topiğin hayırlı olsun bol muhabbetler
hadi gel biizm kine :))

sende ama dizi çekmeye meraklısın heeee darısı benim başıma:)))))))))))

çok sinirliyimmmmmmmmmmmmmmmmmmm ay deli olcam bu iş yerinde yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

işle ilgili sinirliyim kızlar offfffffffffffffffffffffff ömrümü yedi bu elemanlar......
böcük dizi çekmek istiyom ben:))))))))))

zabanan cektık bız
cok yorgunum:roflol:
aman haa ojelerımıcıkardım daha da süremedım
akşama nasılsa gene dizi var

ay aman konuştuk işte
görmemiş o yüzüğü, farkedince de cıkmış gelmiş telefonda konuşulcak şey deil bu diye
zaten evlerimiz çok yakın
işte anlayış göstermeliymişim ergenlik çagında oldugu icin ve emreyi cok sevdiği icin böyle yapıyomuş
e napıym dedim benim ne sucum var ben cekemem bunu
yani yüzük bile kıskanılır mı?
ben de abimi aşırı derecede severim ama yani abim evlenirken hic bişeyi kıskanmadım ne biliyim
ama bu kız benim yüzüğümü bile kıskanıyo, yarın da gelip ben sizde kalcam derse sen şaşırma emre 3ümüz birlikte mutlu mesut yaşarız di mi dedim
sarıldım agladım bide
azcık duygu sömürüsü yaptım
emre de aradı kardeşini, ben sana elbiseyi alıym çok begendiysen ama nişanda giyemezsin onu, mezuniyet balosunda giyersin bak lütfen cemreyi de üzme beni de falan dedi
ama ben cok kıskandım, söyledim emreye de hatta, napalım cemre bi orta yol bulmamız lazım dedi
nişanda giyerse yolarım onun sacını basını zaten de
emre ona da aynı elbiseden alırsa cok kıskanırım yine de
o benim nişan elbisem yani bi özelliği olmalı bence
bide istemiyorum parlatmaya falan gerek yok tak bunu parmagına cıkartma bi daha da dedi taktı yüzüğü parmagıma

X