Zuzu ile keyf-i alem

gerizekalı görümcem evet bu kız bildiğiniz gerizekalı
veya olay yaratmaya bayılıyo
cumartesi sınava o da giricek ya, tutturdu beni abim götürsün diye
ama daha önceden konuştuk yani emre sabah beni götürcek baya uzak ve bilmediğim bi yer yani, emre bana ben biliyorum ben götürürüm seni demişti
şimdi kız diyoki abim götürmezse girmiyorum sınava
onun kendi abisi yok mu o götürsün
ne benim abime musallat oluyo?
ne diyosun sen yaa dedim musallat olmak ne? 3 gün sonra nişanlanıyoruz biz bunu artık anlasan iyi edersin
bana hala dioki kendi abin götürsün seni
neyse bişey demedim, duruyo duruyo sorun cıkarıyo
dün gece de 2 saat aglamış ben o elbiseden istiyorum diye, allahım 17 yaşında kız bu yani kücük de deilki artık
bana diyoki haberin olsun ben yarın o elbiseden alıcam, sonra bana pişti olduk deme baştan haberin olsun
ben bugün emrelere gittim işte sabah erkenden geldi alamancılar emre de beni cagırdı işte ama sabah aradı daha beni
gittim bahceye büyük masalar kurmuşlar kahvaltı falan hazırlamışlar
görümcem diyoki ay gelin hanım teşrif edebildiler sonunda
birinin çayı bitiyo ama masada 20 kişi falan var yani diğer ucta kadının bardagında çay bitmiş ay ben de görmedim yani ayrıca ben onların hizmetcisi de deilim ki
görümcem dioki ay banane gelin var burda ben kimseye çay falan koyamam boşuna mı alıyoruz biz bunu bi işe yarasın
artık sinirden ölmek üzereydim
emre bi kaş göz kızı iceri gönderdi, peşinden de kendisi gitti
öldürcek nerdeyse, vurmaz ama tuttu 2 omzundan sen napıyosun ya ne sacmalıyosun sen diye baya bagırdı falan ama belliki kızın canı yanıyo bu sırada. kızı yani elinden zor aldım yine insanlık bende kalsın dedim
bi de gelmiş bana diyoki sonra hanımefendi
sana ne oluyo yaa abimle benim arama ne giriyosun sen
emre de bana cemre sen karışma dedi
ay hic cekemem ben bunu böyle kusura bakma ama emre sen onu hırpalasan iice düşman olucak bana dedim off cemre bi de başlama şimdi dedi
aman iyi iyi bişey demedim dedim
kaynanam geldi bu sırada işte alamancılarda eve girdi yorgunlarmış yatcaklarmış
ben de masayı kaldıralım da ben de gidiym falan dedim işte zaten kalabalık hemen toplandı işte ben de cıkmadan önce yüzüğü de gittim emrenin yatagına bıraktım, hoşcakal bile demedim kaynanamla konustuk ve cıktım

kızım bi kere sanada kızıyorum heeee ala ala sende diyemiyormusun benim nişanım olucak benim elbisemin aynısı olurmu falamn diyemiyormusun yaaa emreye deee... ala ala valla sen çok sessiz kalıyosun bu kıza karşı sen ondan büyüksün yaşıtı değilsin bu kadarda olmazki ama iyiki bana denk gelmedi bu kız yoksa valla ben yapacağımı bilirdim .... bu arada sen emrenin yatağına niye yüzüğü bıraktın onu anlamadım

evet cnm o konuda

evet ya bu konuda emrenın halletmesı lazım cnm araya gırme bence kendı rest cekecek ve senı götürecek

aaaaaaaa cemre yüzügümü attın

ya tam olarak öle deil ama o ne olarak anlar bilmiyorum
yüzüğü vercektim bugün ona zaten yani nişanda tekrar sözde takılan yüzükler takılcaktı
cilalatmaya mı ne üstündeiki minik cizikler falan görünmesin die bişey yaptırmaya götürcekti
ama belki de yüzüğü attım bıraktım gittim gibi algılar
ne istiosa öyle düşünsün hic umrumda deil
o kız bnm elbisemden giyerse de nişanın ortasında cıkar giderim

ama sen niye susuyorsun elibseden alıcam derken cemre sende bi alemsin

iyi al giy ben de evde ne varsa onu giyerim kot pantolonla falan gelirim
ne sacmalıyosun sen ya? ben alırken begenmemiştin o elbiseyi noldu şimdi dedim
ay sıkıldım yani
o kızla bunu konuşması gereken ben deilim bence
annesi babası ve abisi varken.

X