Zoretanin

Hadi ya. Üzüldüm canım :KK43:
Bende uzuldum ama cnm ama 3 kere dusuk yasadim yani ilaca bagli oldugunu dusunmuyorum. Ama ilac oyle basit bi ilac degil hamilr kalinmamasi gerekiyor. İlavin etkisinin vucuttan atilmasi en az 2 ay. Tabi bu vucuttan vucuda farklilik gosteriyor. Banada doktor 6 ay korun dedi

Zoretanin kullanırken gebe kalmamalısınız iyi korunun.
Teratojenik bir ilaçtır.
Hatta tedaviden önce imza filan alırlar.

Hamilelik var miydi kullandiginizda. Ben 5 yil öncesinde kullandim bu ilaci cilt yemizlendi kabul ama gözüm bozuldu ve akciğer lerimde sorun oluşturdu tedavi gördüm
Evet kullaniyordum. Benimde ayaklarim altinda cok nasir olustu ve asiri eklem agrim var ozellikle bacaklarimda. Ben ilaci 4 sene once kullandim 1 ay kadar o zamanda hamile kaldim biraktim. Ama dusukle sonuclandi.Tekrarladi sivilceler. Sonra yine basladim 9 ay kullandim ilavi birakali 10 ay oldu.

Bu ilacı ablam kullandı 2hafta geçtikten sonra hamile kaldı doktor özürlü doğma riski var demiş ve düşük olabilirmiş çok üzüldük ama olmayabilirmşte çok kötü bi durum çelişkide kaldı ablam

Bu ilacı ablam kullandı 2hafta geçtikten sonra hamile kaldı doktor özürlü doğma riski var demiş ve düşük olabilirmiş çok üzüldük ama olmayabilirmşte çok kötü bi durum çelişkide kaldı ablam
Gercekten kotu bi durum insAllah sagliklidir

Hem de çok agir ve yan etkileri olan cilt hapi hamileyken kullanilmasi çok zararli
Ben gebelik icin tedavi görüyorum bu hapı kullanamam o zaman desenize benim sırtımda yüzümde sacimda çıkıyo egzema aslında ama bu ılac son umudum önce gebelik işini hallediyim diyorum bir yıl gebelik bir yılda emzirme sürecini atlattiktan sonra basliycam cilt tedavisine

merhaba cok onceden yazmıssınız yorumu ama ablanızın durumu ne oldu acaba bebek dogurdumu bende aynı durumdayım

X