Zordayım dostlar....

Krediyle aldığım arabayı satıp borclarını kapattık kredi kaldı araba gitti bende kaldım :) Evdeki net,üyelik, bir iki şey daha benim üstüme
Arkadaşım;
Bir musibet bin nasihatten iyidir derler.
Bu kadar kötü şey yaşadınız hala mı ders almadınız?

Kocanız olacak adam size acımazken siz neden acıyorsunuz?
Anası babası acısın, size ne?

Askere giderse gitsin, açın davanızı boşanın.

Krediyle aldığım arabayı satıp borclarını kapattık kredi kaldı araba gitti bende kaldım :) Evdeki net,üyelik, bir iki şey daha benim üstüme

arabayı sattığınızda para kimin hesabına girdi çıktı
banka hesabı olarak söylüyorum
onun hesabına gitti ve borç kapandı ise alabilirsiniz bence
ama sizin hesaba girip çıktı ise borçlara bana göre alamazsınız
ayrıca hangi akılla bu adama zor geçinirken kredi çektiniz

Şu forumda asla anlayamadığım bir başka şey de başkasının borcu neden nasıl niye üstleniliyor?

Başınıza silah mı dayıyorlar? Zorla bir şey mi imzalatıyorlar..
Ki öyle bile olsa bir polise bakar..

Eşinizin ailesi bile olsa bin dereden su getirin üstlenmeyin arkadaşlar. Olay çıkarın üstlenmeyin..

Ee bak borç senin üstüne de kadir kıymet bilen mi var? Yine sen kötü olmuşsun.

Şu forumda asla anlayamadığım bir başka şey de başkasının borcu neden nasıl niye üstleniliyor?

Duygusal manipulasyon hem de öyle bi yaptırıyolar ki tıpış tıpış başına dayıyosun silahı..:silah:

arabayı sattığınızda para kimin hesabına girdi çıktı
banka hesabı olarak söylüyorum
onun hesabına gitti ve borç kapandı ise alabilirsiniz bence
ama sizin hesaba girip çıktı ise borçlara bana göre alamazsınız
ayrıca hangi akılla bu adama zor geçinirken kredi çektiniz

AY ilk ol iyidi iyidi sonradan döndü dönüş o dönüş. Para avukata verildi banka hesabına değil malesef :/ icralık durumdu

Eşinizin ailesi bile olsa bin dereden su getirin üstlenmeyin arkadaşlar. Olay çıkarın üstlenmeyin..

Ee bak borç senin üstüne de kadir kıymet bilen mi var? Yine sen kötü olmuşsun.

Yok benim asıl sorunum borç değil kıyameti koparır yine alırım. Zoruma giden davranışları arayıp sormadıktan sonra birden pişmanlık dönüşleri yıldım bu durumda askerlik çıktı kaldım öylece ama kararımı verdim tabi

HErkese yorumları için bir bir teşekkür ederim. Hayat bizim önemli olan gidişatı değiştirebilmek herkesin hakkında hayırlısı
Konumu kapatabilir misiniz ? Mune Mune

Aynen böyle oluyor duyguysal yoldan ilerleyip aklını deşiyorlar resmen yoksa insan ister mi böyle olmasını
Ahh ahhh kesinlikle beni kimse ikna edememişti evliliğe o kadar iyi insanlar geldi ki istemeye.. Gittim en kötüsüne tamam dedim şaka gibi.. Adam bi bilezik bile yapmadı ölmüş anneannesinin pırlanta bilekliğini öve öve bitiremedi bu degerli bunu takcaz diye.. Arabası eski model oturdugu ev ailemin ugramadıgı bi semt.. Aşagılamak için söylemiorum yanlıs anlasılma olmasın ama insanın gördügü yaşadıgı bi standart var varlıklı bi aileye sahibim cok sukur.. Ama iyi insan oldugunu o kadar cok vurguladı ki gönlü zengin olsun dedim herseyi sineye cektim ama gel gör ki para için gelmiş istemiş beni şok oldum.. Bide ucuza aldım seni diye espri yapıyodu evlendikten sonra.. Hayatımda böyle bi travma yaşamamıştım onu da gördük sayelerinde.. Bunların hepsi cehennemde odun olma niyetinde Allah şerlerinden korusun..

Ahh ahhh kesinlikle beni kimse ikna edememişti evliliğe o kadar iyi insanlar geldi ki istemeye.. Gittim en kötüsüne tamam dedim şaka gibi.. Adam bi bilezik bile yapmadı ölmüş anneannesinin pırlanta bilekliğini öve öve bitiremedi bu degerli bunu takcaz diye.. Arabası eski model oturdugu ev ailemin ugramadıgı bi semt.. Aşagılamak için söylemiorum yanlıs anlasılma olmasın ama insanın gördügü yaşadıgı bi standart var varlıklı bi aileye sahibim cok sukur.. Ama iyi insan oldugunu o kadar cok vurguladı ki gönlü zengin olsun dedim herseyi sineye cektim ama gel gör ki para için gelmiş istemiş beni şok oldum.. Bide ucuza aldım seni diye espri yapıyodu evlendikten sonra.. Hayatımda böyle bi travma yaşamamıştım onu da gördük sayelerinde.. Bunların hepsi cehennemde odun olma niyetinde Allah şerlerinden korusun..

Aminnn zaten insan sevdiği zaman iyi niyetlerine bakıyor gelisi gelir diye mutlu mesut evliliğe koşuyor :) sonradan değişenlerden allah korusun bizleri. E sen n’aptın peki ? Boşandınmı

Ben olayı anlamadım açıkçası. Ne yapacağını bilmeyen duygusal karmaşayaşayan biri var ortada buda evliliğe adapte olmayı engellemiş. Düşününce onun açısından da çok zor. Borçlar bebek meselesi üstüne askere gitme stresi. Bu süreçte kavga etmek yerine sabırlı olsaydınız keşke
Bade, benim tanıdığım Bade misin ?

X