zor zamanlar geçiren sevgilime uzaktayken nasıl daha fazla destek olabilirim?/ uyurken sayıklamak

lloizz123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2018
185
45
Merhaba, ben ne zaman zor zamanlar geçirsem sevgilim bana destek oldu şimdi ise o son zamanlarda çok zor zamanlar geçiriyor bende ona destek olmaya çalışıyorum yanında olmaya çalışıyorum sürekli telefonda konuşuyoruz uyuyakalıyoruz bazen konuşurken veya beraber uyuyalım istiyoruz telefonda ama kabus görüyor hep uyurken sayıklıyor sürekli sürekli bazen saatlerce sayıkladığı oluyor nefesi düzensizleşiyor ağlıyormuş gibi. ben o sırada güzel olumlu şeyler söyleyip onu uykusunda rahatlatmaya sakinleştirmeye çalışıyorum bazende işe yarıyor gibi ama şans eseri mi öyle oluyor bilmiyorum. sizce dışarıdan etki edebilir miyim? uyurken hisseder mi rüyasında duyar mı acaba beni etkisi olur mu?

Sevgiliniz uyurken siz onu mu dinliyorsunuz Bu hayatı hiç mi sevmiyorsunuz yaf.Böyle bi sebeple uykusuz kalmaya değer mi.

Koronadan dolayı asosyallikten bunalmıştır sevgiliniz, yoktur bir şeyi.Varsa da şu bağlamda en fazla online terapi alabilir.

Sizin yapabileceğiniz şey de gece düzgünce uyuyup uykusuz kalmamak.Uykusuzluk bağışıklığı düşürür.Kendinize dikkat edin.

Telefonda uyumak
Gençliğim aklıma geldi
Güzel tatlış anlardır severim

Bende sevgilim uyurken bilinçaltı mesajı olarak evlilik teklif eettt evlilik teklif ettt demiştim cidden etti yani bilemiyciğiiimmm

Şaka bir yana da uykuya geçiş sırasında dinlenilen telkinlerin etkisi olur ama tamamen uykudayken olur mu bilemiyorum. Kendisinin sorunu anlayıp halletmesi gerek

Yaşlarınız kaç acaba

derdine yandıgım olur rüyada sayıklaması normal bir durum olagan bişey eşimde konuşur sürekli genelde gün içinde yaşadaıklarını gece tekrarlıyor gibi bu ara yolda çevirme çok yapıyorlar rüyasındada evrak soruyor bana iyi yolcukuklar diler falan konuşmaya çalış uyanmazsa cevap verir

Tabi bunaldık hepimiz telefonda uyuyor kimi
Kimi başka şeyler yapıyor
Hepimiz saçmaladık
Yoktur bşyi

Bırak böyle şeyleri güzel kardeşim. Erkek milletine bu kadar saçma anası gibi davranma. Telefonda sabahliyorsun bir de buradan yardım talebi ne ninni söyle

Şu an siz bir şey yapamazsınız uyurken,en fazla uykusundan uyandırıp iyi olup olmadığını sorabilirsiniz.
Uyku için doktora gidebilir,eğer sık kabus görüyorsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…