Zor durumdayım

GCos

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2017
656
538
Merhaba herkese kendim için dua istiyorum lütfen , çok büyük ruhsal daralmalarım var iç sıkıntım ve derdimin çözüme ulaşması için gönlümün ferahlaması için kimin gönlünden hangi dua geçiyorsa Allah rızası için okuyabilir mi ?Ya da dua edebilir mi ? Allah okuyandan da okumayan da razı olsun.

Rabbim gönlünü ferahlatsin inşallah Bende 1 tane ayet-el kürsü okudum sende bol bol dua et

RABBIM dermansız dert vermesin..Neye sıkıldınız bilemeyiz ama toparlanirsiniz.. Herşey geçici.. Tıpkı sıkıntınız gibi..

Rabbim gönlünü ferahlatsin inşallah Bende 1 tane ayet-el kürsü okudum sende bol bol dua et
Çok teşekkür ederim.Ben sürekli rabbimden istiyorum dermanını versin diye.Ama iç sıkıntısı çok fena Allah kimseye yaşatmasın.Allah göğsümü açsın ferahlatsın dermanını da versin inşallah acıtmadan

RABBIM dermansız dert vermesin..Neye sıkıldınız bilemeyiz ama toparlanirsiniz.. Herşey geçici.. Tıpkı sıkıntınız gibi..
Amin inş.Kısa sürede Rabbim acıtmadan sıkıntımı giderecek inş

Sizin için inşirah okudum Allah kimin ne sıkıntısı varsa tez zamanda feraha erişmemizi sağlasın inşallah

3

3 tane inşrah okurum canım şimdi. Rabbim göğsünü genişletsin. İnanki kardeşim aynı durumdaydım ve hiç sebepsiz saçma sapan istemim dışında bir sürü şey üst üste geldi dedim artık kafayı sıyırdım galiba ama inanki Allahın izniyle dualarla toparlandım maşalllah Rabbim bi daha yaşatmasın
Hz. Yunusun duası ile tanıştım bu sürede be dilimde sayısız çekiyordum. Gece uyurken uykuda bile çekiyordum. Ben her duanın gücüne inanırım ama bu dua beni öyle bir silkeledi ki tavsiye ediyorum sayısız çek sürekli.inşirah süresi çok güzel zaten anlamına bakarsan çok etkileyici Rabbim göğsünü genişletiyor. Bol bol nas,felak,ihlas oku. Ben hergün okuyamıyorum ama okuduğumda 100er tane okuyorum kötü enerjiyi uzaklaştırdığına inanıyorum. Bol bol esma çek benim haddime değil bunları oku şunları oku demek bende kendime yetecek kadar biliyorum ama bende aynı sıkıntıdan geçtiğim için paylaşmak istedim. Tez zamanda feraha kavuşun inşallah. Ne bu dünya kalıcı ,ne de dertler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…