Zonguldak///67

.

kızlar zonguldaklı değilim ama kdz.ereğlide oturuyorum.burayı çok seviyorum

genciza bende zonguldaklı değilim ama ereğlide oturuyorum ve senin gibi burayı seviyorum:)

burdayızzzzzzzzzzzzzz :) ereğliye selamlar sevgiler gönderiyorum burdannnn orayaa

aleykümselam. şükür ereğli çıktı valla iyi olmuş. bakalım kimler var daha. hadi bakalım bekliyoruz kızlar...

ereğlili yok yahuuuuuuuuuuuuuuuu ne güzeldir şimdi herkes denize girip cıp cıp yüzüyordur mangallar yapılıyordur oh be

selam kirmancım bende ereğlideyim herkesin toplandığı bir gün ayarlasakta tanışsak? ne güzel olur

ereğlili kızlar ne dersiniz buluşalım mı? bir gün ayarlayalım hep birlikte şirin ereğlimde bir yerde oturalım bol bol muhabbet edelim kaynaşalım ay ne güzel olur.

hadi kızlar toplanıyoruz...:teytey:

kızlarrrr......
günaydınlar hepinize....
günaydın yeni güne....
günaydın haftanın en sıkıcı pazartesine..:)
G Ü N A Y D I N

bende ereğliden çok iyi yaa.siteye girdiğim ilk zamanlarda çok kimse yoktu ereğliden demekki çoğalmışıss:))öpüyorum

akşama kadar bir tek sen yazmışsın banu sen ve benden başka ereğlili yok mu acaba?

ayın 22 sinde bende Ereğli'deyim bak buluşmayı ona göre ayarlayın tamam mı?
bak ona göre ayarlamassanız iki elim yakanızda olur ona göre!!!!!!!!!
:1hug:Şeniz

ben varım yahu yetmez mi? bende doğma büyüme Ereğli'liyim bakmayın bu taş duvar İstanbul'da oturduğuma ahhhh aaaaaaaaaahhhhhhhhhhyerimsenibensenağlama

kız tek başlıkta toplansanıza bakıyorum 3 tane ereğli başlığı var hangisine yazalım bak bende üçünede yazdım sonuda bende Ereğliliyimmmmmmmmmmm:Roflol:

slm fıstıklarrr
ereglılı burda baya var
baslıgı fln gormemıslerdır a.s

olar bulusurzz ama ben ayın 23de evlenıp gıdıom 23den once yapamasmıyız ???

olmas mı :-)

ııde neden 3 tane baslık actınız kı

kızlar ayın 20sıne kadar yapsak su bulusmayı???

Slm Kizlar.tmmdir Burda Buluşuyoruz.
Dün Internet Yoktu Giremedim Siteye.
Gün Ayarlayin Buluşalim.ama Biraz çoğalalim Ne Dersiniz.
Hadi Bakalim Kaç Kişi Olucaz....
:))))))))

3 Başlik Olduğunu Bilmiyodum Ben. Sitenin Acemisiydim O Zaman. Neyse 23 De Evlenecek Olan Arkadaşimiz Allah Mesut Bahtiyar Etsin Canim. Allah Bir Yastikta Kocatsin...

3 Başlik Olduğunu Bilmiyodum Ben. Sitenin Acemisiydim O Zaman. Neyse 23 De Evlenecek Olan Arkadaşimiz Allah Mesut Bahtiyar Etsin Canim. Allah Bir Yastikta Kocatsin...

gulcıcek tşk ederım canım :asigim:

bulusmayı 20den önce yapamaz mıyıs ?

gulcıcek tşk ederım canım :asigim:

bulusmayı 20den önce yapamaz mıyıs ?

Evet gankamda gelsin kızlar buluşmaya ne diyosa o olsun !!:mymeka: olmazsa ucarım burdan size haberiniz olsunşakkıdı

G Ü N A Y D I N ....
canım benim için sorun değil ama diğer arkadaşlar ne der bilmem

X