zmirli Arkadaslar bi zahmet bakarmisiniz

karşıyaka nın ilersinde kuş cenneti var. araba bulabilirseniz ancak rahat olur oraya gitmek. yine karşıyaka tarafından kısa mesafede foça var orada denize girip balık yiyebilirsiniz.

aah bide asansör le dario moreno sokagını es gecmeyin..akadasın dedigi gibi ciglide sasalı dogal yaşam parkı tuzla kuş cennetini de unutmayınn.

izmirimin güzel hanımlarıı merhabaa...izmirli olmak bir başkaa yaa.bende izmirliyim ama sevdıgımın yanında olmak için 1,5 sene once istanbula geldımm.(evlılık) agustosta ızmıre gelıcez aılemın yanına ve tatıle o kadar cok ozledım kıı ızmırrı sımdıkı aklım olsa ıstanbula gelmezdımm valaa guzel ızmırrımm canlarım benımm ınsanları bıl ebı başka ızmırlı olmak bambaşkaa...Şeniza.s.:dance::dance:

Elinize sağlık Nazlı çok guzel yazmıssınız.

canım İzmir im benim herkoşeseı başka güzel...

bende geliyorum izmirr cok merak ediyordum ins bu yaz görmek nasip olucak
babaylon hotelde yer ayirttim ama ciftlikköy diye bie yerdeymis sanirsam cesme sanirsam valla saolsun arkadas ayarladi cok met ederek ins iyi eglenirim cok ihtiyacim var buna cokkk
herkese iyi tatiller diliim simdiden mujx

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…