zledik birbirimizi hadi sakarya bulumaya!!!

Ne bu ya daha buluşmadan yaprak dökümü başlamış.
29 Mart Pazar seçim ver biliyosunuz dimi arkadaşlar.Şahsen ben gelebileceğimi sanmıyorum.
Siz karar verin günü olmadı bende resimlerle yetinirim

oluur herkes resimlerle yetinecek te kimin resmi çekilecek o tam bi muamma yane,konumuzun sahibesi gelsinde bi orta yol bulalım artıkın...

bu ne arkadaşlar üç gündür yokum gelenler değil gelemeyenler yazmış ee kim gelecek anlaşılan bu buluşma fasooo yok anacım ben bidaha buluşma falan açmam:dilcikar:

kzlar bu haftada buluşmay erteleyip haftaya pazar yapmaya ne dersiniz çünkü bu pazar yaparsak bilge gelemiyecek oda sizlerle tanışmayı bir araya gelebilmeyi çok istiyor nedersinizsengözlerimebaksanab

kzlar bu haftada buluşmay erteleyip haftaya pazar yapmaya ne dersiniz çünkü bu pazar yaparsak bilge gelemiyecek oda sizlerle tanışmayı bir araya gelebilmeyi çok istiyor nedersinizsengözlerimebaksanab

Benim için sorun yok.Şahsen bende bilgeyle tanışmak istiyorum. Haftaya yapalımkaydirigubbakcemile5

ozaman bir hafta daha ertelemiş bulunmaktayız buluşmayı haftaya pazara inş. son erteleme olurşakkıdıben gidip tarihi değiştireyim bariii:eek:

hade değiştir bare, bende bilgeyi tanımayı çok istiyorum,kıs bilgecik çok fafori oldun buralarda saa acaip talep vaa,kısmetin açılıyo hade iyisin bakem...

Ay kızlaarrr çok duygulandım yemin ediyorum
haftaya yapın diyemiyordum nasıl sevindim ya anlatamam hakkaten bi tuhaf oldum çok sevindim Rabbim muhabbetimizi bozmasın:Saruboceq:

hepinizde çok samimisiniz sağoluna.s.

X