zledik birbirimizi hadi sakarya bulumaya!!!

kızlar ne zamn nerde saat kaçta buluşçanızı nasıl ayarlıyorsunuz sölermisiniz... çocuk getirmek serbestmi :)

kızlar ne zamn nerde saat kaçta buluşçanızı nasıl ayarlıyorsunuz sölermisiniz... çocuk getirmek serbestmi :)

konunun başında yazdığı gibi 21 mart cumartesi saat 1 gibi buluşaçağız canım ama yer olarak daha karar vermedik büyük ihtimalle köfteci ismail son oy dağılımına göre öyle gözüküyoşakkıdısen konuyu takip etsengözlerimebaksanabçocuk getirmek serbestttt toplantı yapmıcaz bacım öyle şen şakrak muhabbet edecez yemek yiyecezcokacimcoook:sm_cool:

konunun başında yazdığı gibi 21 mart cumartesi saat 1 gibi buluşaçağız canım ama yer olarak daha karar vermedik büyük ihtimalle köfteci ismail son oy dağılımına göre öyle gözüküyoşakkıdısen konuyu takip etsengözlerimebaksanabçocuk getirmek serbestttt toplantı yapmıcaz bacım öyle şen şakrak muhabbet edecez yemek yiyecezcokacimcoook:sm_cool:

ne bilim ben kuzum daha önce gitmedim buluşmaya hiç.. daha 1 yaşında oğlum mızırdanır belli olmaz ayarı keyfinizi kaçırmıyım sonra :) işim çıkmazsa gelmeyi düşünüyorum yakama her_bal yazimmi :dance:

yok canım sen kalabalık kadın topluluğunu görünce yanaş kadınlar kulubümü de sonrası kolay:lepi:

Benim üzerimde siyah bir takım.Elimdede sarı renk kitap olacak.Hatta yakamdada kırmızı karanfil...Beni gören gelsin:roflol:

kızlar ben cumartesi çalışıyorum yine göremiycem sizi:sm_confused:
ama bi dahaki cumartesi yaparsanız yada bu pazar izinliyim:çok üzgünüm:

kızlar ben cumartesi çalışıyorum yine göremiycem sizi:sm_confused:
ama bi dahaki cumartesi yaparsanız yada bu pazar izinliyim:çok üzgünüm:

aaa kıslar arkadaşımıza uymuyomuş gene olamaa,müsaitseniz pazara alalımmı ne dersiniz?

aaa kıslar arkadaşımıza uymuyomuş gene olamaa,müsaitseniz pazara alalımmı ne dersiniz?

canım benim yaaaaŞeniz
inşallah dediğin gibi olur bu seferde gelemessem oturup ağlıycam çünkü:çok üzgünüm:
normalde rica ederdim ama babam hastanedeyken çok idare ettiler sağolsunlar hemen peşine yüzüm yok izin istemeye fisfisfis

hem havada soğuk evet evet haftaya buluşup döner yiyelim:p
kızlar bu hatunu kırmayalım da dönerciye gidelim.hatun anca gelmiş,kaçırmayalım:jeyyar:
valla cumartesi değilde pazarda olabilüüüü...
ama ablalrım ses verin.yeşil gözlü ablammmm nirdesinnnn(hadi haydeç ablamın pc bozukmuş mazareti varbenneyaptımki)ama sen nerdesinnn:çok üzgünüm:

Pazar buluşalım ozaman bilgecimide görelim dimi ama...:lepi:
Cano geçen haftada döner istiyodu.Biraz değişiklik yap kuzum.Bizi küçüçük dönercilere istifleme..
Ayriyetten köfte iyidir iyi..
:roflol:

evet kızlar anladığım kadarıyla birbirimizi çok özledik ve bu sıralar daraldık sıkıldık bunaldık şöööyle bi terapi buluşmasına ihtiyacımız var anladığım kadarıyla haydeç ablam pek giremiyo yeşil gözlü ablamda pek yok ortalarda konu açma görevini hadi bu seferlik ben üstleneyim dedim ama beni yalnız bırakmayın sakın hadi bakalım buluşmaya 21 mart cumartesi bir balık restrantında buluşmaya nedersiniz canım fena balık istedi beeeyaaadelikafadulden

21 Mart Ctesi 2 gün sonra arkadaşlar.
Ben yeğenlerimi görmeye gidecem gelememki..
Ben diğer hafta zannediyordum.

ee son karar neeee bendeniz ve bilge için bir hafta daha bekleyelim benceeee geç olsun temiz olsun herkez bir arada olsunnnnn:lepi:

kızlar bu hatunu kırmayalım da dönerciye gidelim.hatun anca gelmiş,kaçırmayalım:jeyyar:
valla cumartesi değilde pazarda olabilüüüü...
ama ablalrım ses verin.yeşil gözlü ablammmm nirdesinnnn(hadi haydeç ablamın pc bozukmuş mazareti varbenneyaptımki)ama sen nerdesinnn:çok üzgünüm:

sesimi duyabilen biri varmışş çok şükür:)
derkennn haber geldii
haftaya yengemin ameliyatı var kızlar ,çocuklar bende olucak,şimdi geldi haber

eeee bakıyorum hala belirsiz buluşma günü ve zamanı
hade karar verin de bende kendimi ayarlamaya çalışayım
turna da katılacak nasipse

aaaa yine ortalık karışmış ben nasıl böyle bi yanlışlık yaptım anlamadımki ben bu cumartesi değil haftaya cumartesiyi kastetmiştim ama tarihte hata olmuş ama şimdi ortalık iyice karıştı bu hafta yaparsak bilge ve bendeniz gelemiyo haftaya yaparsak cano gelemiyo ne yapsakki bu pazar yapsak sizlere uyarmı hanımlar bendenizim sende pazar yetişirsin bize bi şekilde gibi geliyo bana benneyaptımki

hanımlar bu arada gümüşe yeşil gözlüme haydeçe niliye msneden yada telle ulaşabilenler haber versinler sanırım kk ya giremiyorlar......

X