zledik birbirimizi hadi sakarya bulumaya!!!

pazar eşimden dolayı pek mümkün değil ben sınırları zorlarım ama söz verememmm gelmeye çalışırım diyelim iyisi mii:eek:

haftaya cumartesiye yapalım bu işi nedersiniz bilgecimde bendenizimde gelir canoda bakarsınız bi şekilde kaçamak yapar haberi olmayanlarada haber vermiş oluruzsüprizzzzz

çok sevinirim dediğim gibi cumartesi çalışmasam yine gelirdim haftaiçi bile bi ekilde ayarlardım ama haftasonu nöbetçi gibi bişey oluyoruz burası benden soruluyor bırakabileceğim birisi söz konusu bile değil:çok üzgünüm: bi dahaki hafta cumartesi çok güzel olur ve dediğim gibi bu pazara.s

evet en iyisi haftaya c.tesi olsun kıslar belkim havada açar çok daha zevkli olur o zaman dimii...

merhab kızlar ,,1 gün kkya girmedim neler olmuş buluşmalar ayrlanıyor kaç sayfa olmuş..yeni gördüm..buhafta bir proğramım yoktu ,,inşalh haftayada uyar ,,

tamam o zaman kızlar karar verilmiştir haftaya cumartesi ben o tarihide düzelteyimde ilk okuyanlar da şaşırmasın:kahve:

ya kzılar bişi dicem ama beni dövmeyin sakın.:mymeka:..buluşma buluşma diye bağırdım o kadar.benneyaptımki.ama cumartesi büyük ihtimalle ben gelemicem....:1no2:senağlama

yaaa yapma kediciğim yaaa olmaz ama ilk freyi verdik daha şimdiden ama ben dedim ben açmıyayım konuyu benim elim bereketsizdir diye toplana toplana 4 5kişi toplanırız diye:KK43::-)çok üzgünüm:

ben pazarları çıkamam valla cadı kaynanam her pazar bize geliyo :))) eee çoğunluk gelirse siz giiidin tabi benim gelmememle olacak iş deil :))

eltim gelemezse ben çok üzülür gelemem:dilcikar:,bu üzüntüyü kaldıramam yanesenağlama

X