Zikir cekmenin zarari var mi kızlar?

Aile saadeti icin bakara suresini netten acip dinleyebilirsin ev icinde okumasi uzun surer diye diyorum dinlemek ev icine bu surenin dolmasi da faydali. Ayrica gunluk bir defa yasin fetih ve vakia suresi okumak bolluk bereket getirir.
Tavsiyeler için teşekkür ederim. Fetih suresinin önemini duymuştum. Annem önemli is görüsmelerinden sınavlardan vs okurdu hep. Bir de Ayetel Kursi’nin gücüne cok inanıyorum. Bakara suresini de acacagım.

Aptallik ediyorum bihterrr😁🤣🤣😇 behlule vurulduğun gibi ben de vuruldum bihterrr🤣🤣😁♥️
😂😂Senin Behlül’ün de sana cok aşık şekerimm. Bir gün gelicek kıymetini anlıycak cunku sende de bir Bihter potansiyeli var😏😏
Şaka maka gönlündeki hayırlısıysa olsun inşallah canım, mutlu bir yuva sahibi ol umarım sevdiğin sevildigin insanla💖💕🤗

Tavsiyeler için teşekkür ederim. Fetih suresinin önemini duymuştum. Annem önemli is görüsmelerinden sınavlardan vs okurdu hep. Bir de Ayetel Kursi’nin gücüne cok inanıyorum. Bakara suresini de acacagım.
Ayetel kursi de çok etkili. Ben az sayida okumayi tercih ediyorum. Asiriya kacmayi sevmiyorum dualarda. Okuyorsam tek esma ya da sure ile devam ediyorum. Yasin fetih ve vakia surelerini gunluk bir defa okumak çok etkili mesela bunu okurken baska bir sey okumam bitirince yeni bir duaya gecerim.

😂😂Senin Behlül’ün de sana cok aşık şekerimm. Bir gün gelicek kıymetini anlıycak cunku sende de bir Bihter potansiyeli var😏😏
Şaka maka gönlündeki hayırlısıysa olsun inşallah canım, mutlu bir yuva sahibi ol umarım sevdiğin sevildigin insanla💖💕🤗
Ayy Aminn var ya Allah razı olsun ♥️Inşallah sende çok çok cooook mutlu olursun. Lütfen dualarını sesli de ett banaa♥️😁 benim behlül de aşık daa harbiden son zamanlarda behlül gibi bi sıcak bi soğuk davranıyor. Yapısı buymuş. Ben de yer gok dua ile deyip başladım dua etmeye. Allahtan istiyoruz sonuçta . Ayy ♥️♥️🥰 Inşallah hayırlısıyla olsun da sana ilerde düğün davetiyemi şekerini atarim bihterrrr♥️😁

Ya Kahhar zikri çektiğim gün o gece sabah olmamıştı sürekli kabuslar iç daralması sıkılma gün boyu benimle idi bir daha cekermiyim sanmıyorum 😂 313 ayetel kürsü dilek duası da beni nedense aşırı etkiledi malesef bilinçsiz bir şekilde çekmenin okumanın iyi olmadığını düşünüyorum herşeyi fazlası zarar az çek temiz çek 😂

360 defa “Yâ Selam Celle Celalühü

Her gün 1100 defa “YÂ ZÜL CELALİ VEL İKRÂM
489 ya fettah
196 ya vacid
Allahü hüve melikü semiün gadirun kerimün halimün Alimün latifün muinün sadıgun” 11 veya 111

kızlar ben bunları dualarimin kabulü için o niyetle okuyordum ? Sizce sakıncalı mı yada ne kadar cekeyim ne dersiniz çok bilgim yok ?birkaç gündür çekiyorum hepsini tam çekemiyorum yada birini ikisini cekiyorum diğerleri kalıyor . Ne yapmamı önerirsiniz

Ya fettah çekmiştim hatta burda konu actim hatim icin tamamlandi cok şükür ama yuksek sayida oldugu icin daralmistim baya enerjisi fazla gelmisti. Ya latif esmasida ayni sekilde. Yani benim deneyimlerim sonucu anladigim sayilari abartmadan çekilmeli diye düşünüyorum. Ben bunlarda hatim degerini uygulamıştım.
Ben de Ya Fettah okurum diye niyet etmiştim şimdi mesajları okuyunca bir şaşırdım açıkçası 🙁 bunları ilk defa duyuyorum. Hatim sayısını tamamlamasam mı acaba?

360 defa “Yâ Selam Celle Celalühü

Her gün 1100 defa “YÂ ZÜL CELALİ VEL İKRÂM
489 ya fettah
196 ya vacid
Allahü hüve melikü semiün gadirun kerimün halimün Alimün latifün muinün sadıgun” 11 veya 111

kızlar ben bunları dualarimin kabulü için o niyetle okuyordum ? Sizce sakıncalı mı yada ne kadar cekeyim ne dersiniz çok bilgim yok ?birkaç gündür çekiyorum hepsini tam çekemiyorum yada birini ikisini cekiyorum diğerleri kalıyor . Ne yapmamı önerirsiniz
7,21,41 gun cekiliyor genelde. Sen secebilirsin istedigin gunu. Yazdiklarinin zarari yok.

7,21,41 gun cekiliyor genelde. Sen secebilirsin istedigin gunu. Yazdiklarinin zarari yok.

Yani 7 21 41 isteğe göre bu sayili günlerde cekeyim doğru mu anladım 🙃 çok bilmiyorum ilk defa duydum sasırdım şimdi bir konuda da araştırırken gördüm bazı etkilerini ilk defa okuyorum böyle. 7 gün boyunca okuyayim dileğim eğitim ile alakalı bir sonuç için 🙏 ardından kalan günlerde birşeyler okuyabilir mıyım bilginiz var mı? 11 veya 111 dediğim ismi azam duasını hergun okusam 7 günü bitirdikten sonra bir sıkıntı olmaz değil mi ?

Yani 7 21 41 isteğe göre bu sayili günlerde cekeyim doğru mu anladım 🙃 çok bilmiyorum ilk defa duydum sasırdım şimdi bir konuda da araştırırken gördüm bazı etkilerini ilk defa okuyorum böyle. 7 gün boyunca okuyayim dileğim eğitim ile alakalı bir sonuç için 🙏 ardından kalan günlerde birşeyler okuyabilir mıyım bilginiz var mı? 11 veya 111 dediğim ismi azam duasını hergun okusam 7 günü bitirdikten sonra bir sıkıntı olmaz değil mi ?
Dualari cok karistirinca enerjisi bloke oluyor bazen de ters etkiye donuyor. Bir niyet bitirip sonra baska bir niyete gecmek daha etkili. Mesela egitim icin bir duaya basladin diyelim, ayni niyetle ayni gunlerde baska bir dua daha okumak enerji cakismasina neden oluyor blokaj etkisi yapiyor. Bunu bitirince yenisine baslayabilirsin ama.

Dualari cok karistirinca enerjisi bloke oluyor bazen de ters etkiye donuyor. Bir niyet bitirip sonra baska bir niyete gecmek daha etkili. Mesela egitim icin bir duaya basladin diyelim, ayni niyetle ayni gunlerde baska bir dua daha okumak enerji cakismasina neden oluyor blokaj etkisi yapiyor. Bunu bitirince yenisine baslayabilirsin ama.
7 21 falan günlere uymayınca peki herhangi birşey olur mu ? Istediğimiz zamana kadar okusak . Çünkü bu zikirleri araştırırken hiç şu kadar günde okuyun falan görmedim . Istenildigi kadar falan yazıyordu genel

7 21 falan günlere uymayınca peki herhangi birşey olur mu ? Istediğimiz zamana kadar okusak . Çünkü bu zikirleri araştırırken hiç şu kadar günde okuyun falan görmedim . Istenildigi kadar falan yazıyordu genel
Tabi istedigin kadar okuyabilirsin. Istedigin gibi oku canim bir sey olmaz. Eger baska duaya gececeksin gunu doldurup gecersin diye soyledim

X