Zikir cekmenin zarari var mi kızlar?

10 sayfa ne konusuldu okumadim, vaktim yok,
Ama,
Esmaul husnayi ille de belirli sayılarda cekecegim diye uğraşmayın, istenmeyen etkilere sebep oluyor.
Bu bilgiyi forumda cok yere yazdim, burda yine yazmis olayim:)
Bilginin kaynağı, büyük tasavvuf hocaları.
Sayılı cekilen esmalar, genelde cahiliye Arapların ebced hesabina göre buldukları sayılar, ebced ise amel edilecek bir sey degil.
Sayi önemli degil, ne kadar isterseniz o kadar cekiniz 🌷🤲🏻

Esmalara, gezegen saati etki ediyor. Mesela pazar günü güneş, pazartesi ay, salı mars gezegeninde gibi ..

Ya vedud esmasinin en tesirli günü pazartesi, gezegeni ay saati.
Bunun Google Play'de uygulamasida var.
Saatleri takip edemedigim zamanlarda vakit Namazindan sonra 100 defa çekiyorum. ikindiden sonra ve sabah namazı sonrasi duanın etkili vakitleri.
Salı, Çarşamba ve cuma namazı öncesi negatif enerjili günler diye okumuştum. Bolbol istiğfar çekip koruyucu dualar okunmalı.
Mesela Salı günü de ya vedud çekmek istersen, saat başı gezegenler değişiyor. En azından gezegen ay saatine denk geldiğinde çek.

Esmaul Hüsna da gezegen saatleri önemli diye okumuştum. Yoksa tüm vakitler günler zikir ve duaya açık elbette. Burda yazan arkadaşlardan da anladığım, negatif etki oluşturmasınin bir sebebi de bu olabilir.

de idda edilen şeyleri goruyor musunuz?

Din kültürü hocası dite soruyordum ben de. Yok zaten daha tövbe gerçekten tövbe. Tüm dualarımı yarım bıraktım. Ya vedud cekirdum onu bile bıraktım. Ters etki Yapar ya vedud insanları nefret ettirir falan demişti o gün. Valla korkudan uyuyamouorum .
bazen birşeyleri iyice düşünüp kendi mantığımızdan geçirip kalbimzden geçeni yapmak bile bize doğru yolu buldurabilir benim düşüncem bu.Ya vedud ya da başka zikirlere gelince düşündüğünüz zaman ya vedud esması zaten seven ve sevilmeye en çok layık olan anlamına gelir arkadaşım.Burda demiyorki bu esmanın anlamı nefret edilen hakir görülen. Bu başlı başına yanlış kendi aklımzla düşününce bile.Ha şu da yanlış sabah akşam ya vedud çekip sadece şu beni sevsin demek önce bunu çekerken Allahu Tealanın sizi sevmesini isteyin sonra gönlünüze onun sevgisini katmasını isteyin daha sonra sizi kime sevdirmesini istiyorsanız söyleyebilirsiniz.Bilgi kirliliği yapmayalım dua olsa bile önce kendi akıl süzgecimizden geçirelim bence.

X