Zikir cekmenin zarari var mi kızlar?

Bilmiyorum benim 55 yasinda cok dindar bi tanidigim da bioenerjiyle actirmisti, kendisi dua etse acabilirdi sizin demenize gore ama bence duayla acilan sey cakralar degil farkli bir sey. Sonucta o adam neden kendi acmamis olsun ki
Bahsettigim sebepten farkli frekanslarin tetiklenmesinden dolayi tercih etmemistir.

Her seyin fazlasi zarar canim. Bak esin ya da sevgilin farketmez her göz göze geldiginde 14 defa ya vedud desen bile farki gorursun. Ama bazen oturup binlerce vedud ceksen bile istedigin etkiyi alamazsin. Cekme demiyorum sadece çok fazlasi iyi degil.
Gunde 400 diyorlardı. Sonra bu kalp çakrası olayım oldu birden. Kac çekmek lazım acaba?🤗💙

Aşırı çekmiyordum ki. Mesela ya vedud 400 . 400 cekiyordum
Normalde devam et o zaman.
Bir de çok zikir cekenlerin bazıları dünyada da farklı durumlar ve minik mucizeler yaşayabiliyor ve bu durumda daha huzurlu oluyor. Bazıları bu durumdan rahatsız olacağı için az zikirle yetinebiliyor.
Önce ne istediğinizi bilin.
Allah herkese de üstün özellikler vermiyor istediğine veriyor.
Bana sorsanız ben normal zikire devam edeyim.🙈😊

Normalde devam et o zaman.
Bir de çok zikir cekenlerin bazıları dünyada da farklı durumlar ve minik mucizeler yaşayabiliyor ve bu durumda daha huzurlu oluyor. Bazıları bu durumdan rahatsız olacağı için az zikirle yetinebiliyor.
Önce ne istediğinizi bilin.
Allah herkese de üstün özellikler vermiyor istediğine veriyor.
Bana sorsanız ben normal zikire devam edeyim.🙈😊
Her seyin bir bedeli var canim. O minik mucizelerin çok agir bedelleri olabiliyor 😊 ve boyle ilerlemis durumlar kontrol altinda olmali. Yol gosteren olmazsa cok farkli seyler yasanabiliyor. Tavsiye etmem kimseye. Normal zikirler oruc namaz bir de haramdan gunahtan uzak kal tamam. Fazlasina gerek yok bence

Her seyin bir bedeli var canim. O minik mucizelerin çok agir bedelleri olabiliyor 😊 ve boyle ilerlemis durumlar kontrol altinda olmali. Yol gosteren olmazsa cok farkli seyler yasanabiliyor. Tavsiye etmem kimseye. Normal zikirler oruc namaz bir de haramdan gunahtan uzak kal tamam. Fazlasina gerek yok bence
Yani günlük sabit sayı bile zararmış

Canim sana daha etkili bir sey önereyim. Bakara suresi. Netten aç bu sureyi evin icine dolsun. Özellikle eve gelecegi gunlerde yap. Hem zararsiz hem de çok etkili.

Sabit sayi zarar degil canim fazlasi zarar. Ama sen su an cok okudugun icin ara vermen iyi olur. Hatta dua iptal etme var onu da yapabilirsin. Sonra tekrar gunluk sayidan baslarsin.
Tefriciyem var onu bitireyim onu da yapayım. Hayatım da hiç kalp gözüm açılmaya bu denli yakin olmamıştı. 313 ayet-el kürsü ve 41 Fetih de okuyacağım.

Ben ya vedudu çektiğim donem bi sure sonra cok duygusal fazla acikli bi hale geldim birakinca normale dönmüştü. Her esmanin enerjisi var ve biz insanogluna agir gelebiliyo. Fazla abartmamak lazim bence. Bazen daraliyodum hani oyle olaganustu bi durum olusmadi ama bazen fazla geliyo ruhumuza. Çekme amacida önemli. Ben mesela oz deger icin cekiyodum daha cok. Ama farkli bi insan icin cekiyosan senin ona olan sevgini artttirip acikli bi halede getirebilir.

Ya fettah çekmiştim hatta burda konu actim hatim icin tamamlandi cok şükür ama yuksek sayida oldugu icin daralmistim baya enerjisi fazla gelmisti. Ya latif esmasida ayni sekilde. Yani benim deneyimlerim sonucu anladigim sayilari abartmadan çekilmeli diye düşünüyorum. Ben bunlarda hatim degerini uygulamıştım.

Ben ya vedudu çektiğim donem bi sure sonra cok duygusal fazla acikli bi hale geldim birakinca normale dönmüştü. Her esmanin enerjisi var ve biz insanogluna agir gelebiliyo. Fazla abartmamak lazim bence. Bazen daraliyodum hani oyle olaganustu bi durum olusmadi ama bazen fazla geliyo ruhumuza. Çekme amacida önemli. Ben mesela oz deger icin cekiyodum daha cok. Ama farkli bi insan icin cekiyosan senin ona olan sevgini artttirip acikli bi halede getirebilir.
Cekenin duygulari artarken , cekilenin duygulari azaliyor. Dualarin enerjisi bazen çok agir gelir. Öz deger için ya selam da iyi bir esma.

Zikir sayısı az olan birşey denemiştim
Sonuç gerçekten şaşırtıcıydı,olayı parlattı diyelim var olan birşeydi Gerci de
Birde yemek yerken su içerken birseyler yaparken ya şafi demek bile acayip bereketliymis 1 kere dahi olsada diye duymuştum bir yerden

Böyle yüzlerce zikir cekmeye cesaret edemem doğrusu, frekanslar malum

Ya fettah çekmiştim hatta burda konu actim hatim icin tamamlandi cok şükür ama yuksek sayida oldugu icin daralmistim baya enerjisi fazla gelmisti. Ya latif esmasida ayni sekilde. Yani benim deneyimlerim sonucu anladigim sayilari abartmadan çekilmeli diye düşünüyorum. Ben bunlarda hatim degerini uygulamıştım.
Ya fettah çok agir bir esma ama çok gûçlû ayni zamanda. Dogru okundugunda kesinlikle kabul oluyor. Ben deneyip 2 defa tecrube ettim. Ya latifin enerjisini hiç kaldiramiyorum ben çok fazla çok. Bir de her ruhun aşik oldugu bir esma var. Onu da bulmak bilmek önemli.

X