zeynep kamilde doğum yapan arkadaşlar :uhm:

omayrra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
26
0
41
ben doğumumu zeynep kamilde yapıcam. büyük olasılıkla normal olucak. şimdi sorum şu; normal doğumda aşağı kesi atmadan önce uyuşturuyorlar mı? ya da dikerken??

lütfen cevap. benim tek kabusum bu...:çok üzgünüm:

arkadaşlar lütfen bilginiz varsa veya yaşadıysanız benimle paylaşın. psikolojim bozuldu valla.

cnm zeynep kamili bilmem de ben göztepe ssk araştırma hastanesinde yaptım 1,5ay önce orada uyuşturup dikiş atıyolar. benimde doğumum normal olmuştu.

saol canım yaa orası devlet hastanesi orda yapıolarsa zeynep kamilde de yaparlar dimi. of yaaaa hiçbişeyden değil sadece ondan korkuyorum. dikilmekten :KK43:(

uyuştururlar önce merak etme canım.gerçi ben özelde yapmıştım kızımın doğumunu.iki keziğne yaptırmıştım..

peki sen kime gidiyorsun orda.tavsiye edebileceğin doktor varmı?benim doktorum ayrıldı gittiğim hastanden.zeynep kamili hiç düşünmüyorum ama.alternatif gerekiyo mecburen.çok zorda kalırsam düşünücem orayı.ama isteğe bağlı sezeryan yok sanırım orda.o düşündürüyo beni

evet fundacım sezeryan son çare o da doğum sırasında karar veriyorlar. bebiş ters bile olsa 40 hafta bekliyorlarmış bebiş için. valla orda bi dr seçme şansın pek olmuyo. çünkü hep değişiyo. zaten doğuma da girmiyorlar ama ultrason vs istediğinde hayır demiyorlar ama randevu almak gerekiyor. dün kontrolüm vardı sordum dikiş olayını da evet kesiden önce uyuşturuyorlarmış. çok mutluyum bu yüzden. güzel seminerler var. hiç muayeneye gitmeseniz bile seminerlere katılmanızı tavsiye ederim. doğumdan emzirmeye her merak ettiğimiz anlatılıyo. ayrıca kim doğum yaptıysa çok memnun kalmış. ilgi güzel ve temiz bir hastane.

X