zeynep kamil de tüp bebek yaptıranlar önerir misiniz?

O kagıtta anaztezı den randevu alınacak yazıyorsa bende pazartesı adette gıdıcem olursam inşallah da bu anaztezı kısmını anlamadım
Bende anlamamıştım sordum anesteziye almıyorsun şuanda randevu ilk adetinle git onlar sana bir sonraki gun ne zaman gelecegini söylüyor ve anesteziden randevu al diiyor merak etme bende bilmiyordum alarak mi gideyim diye girişteki arkadaslara sordum hayir suanda almayin sizi yonlendirecekler demişti ona gore alırsınız demislerdi

O kagıtta anaztezı den randevu alınacak yazıyorsa bende pazartesı adette gıdıcem olursam inşallah da bu anaztezı kısmını anlamadım
Anestezi olayı 2. Ultrasona çağırdıklarında sana hemşireler sana ilaç kullanımını anlatirken söylüyorlar

bı kac tanıdıgım başlamadan önce anaztezı onayı almışlarda ondan sordum herkes kafasına gore heralde😀
Anestezi onayı dosyayı hazırlamak için zaten alıyorsun
Bende adetle birlikte gelin deyince sordum anesteziye randevu alalım mı diye hayır dediler sizi yönlendireceğiz dediler alın randevu deriz dediler benim şimdi bugün randevum var konu hakkında gene detaylı anlatırım

Anestezi onayı dosyayı hazırlamak için zaten alıyorsun
Bende adetle birlikte gelin deyince sordum anesteziye randevu alalım mı diye hayır dediler sizi yönlendireceğiz dediler alın randevu deriz dediler benim şimdi bugün randevum var konu hakkında gene detaylı anlatırım
Ben gıttım aldım onay canım sorun cıkmadı verdı yanı 😊bıde hasta olsam 😀😀

Selamün aleyküm arkadaslar ben Allah izin verirse 3.tüp bebek denememi yapacagım fakat rapor çıkartmam gerek ve ne yapmam gerektiğini unuttum 1 sene olcak 2. yaptıralı ben pazartesiye randevu aldım rapor çıkartmak için ne yapmak gerek bilginiz var mı acaba.. Birde eşimde sperm hareket sorunu var doktor normal yolla hamile kalamazsın tedavisi de yok dedi tek çözüm tüp bebek dedi nolur bi akıl verin moralim bozuk dünden beri ne yapmak lazım hareketsizlik sorunu için muhakkak bi çözümü vardır Allah ın izniyle..

X