Zevk suyundan hamile kalınır mı

Biliyorum böyle bişey sondu zaten bu yaşadığım korkudan daha önemli olamaz hiçbişey

Zevk suyundan hamile kalma olayı şu şekilde olur ..erkek başta 1 kere boşalır ve sonrasında tekrar 2.kere birleşme olursa boşalmayı dışarı yapsa bile o 2.ilişkinin zevk suyu ilk boşalmanın spermlerini barındırabileceği için hamile kalınır (düşük ihtimal tabii)

Bizde 2. Olmadı. 1 kere oldu sadece ilişki dışarı boşaldı 3-4 saniye önce çekti.
Geri çekme yönteminde bazen erkekler geç çekiyor çekilememiş oluyor çoğu o yüzden hamile kalıyor ama zevk suyundan kalan varmı bilmiyorum
tek ilişkide zevk suyundan hamile kalmamışımdır inşallah

Zevk suyu değilde canım onun içinde içeri kaçan spermler le hamile kalınıyor .. benim evli arkadaş oyle korunuyordu hop hamile kaldı ..

Kan testi yaptırmamı önerir misiniz peki 9 gün oldu ilişkinin üstünden.. sonuç kesin olurmu
1 hafta gecikirseniz, imkan da varsa özelde yaptırın kan testini. Şu virüslü ortamda boşuna o riske girmeyin. Ilişkinin üzerinden 1 hafta geçtiğinde silik de olsa ikinci çizgi görünüyor ama hiç bir şey çıkmazsa da regl gününde, ve gecikirseniz 1 hafta gecikmişken idrar testini tekrarlamakta fayda var. Sonuncuyla da negatif çıkarsa bir şey yoktur zaten.

Teşekkürler

ben şimdi hastanedeyim duramadım özel kliniğe geldim Test yapıldı 0.01 çıktı kan testimde sonuç güvenebilirmiyim bu sonuca

ben şimdi hastanedeyim duramadım özel kliniğe geldim Test yapıldı 0.01 çıktı kan testimde sonuç güvenebilirmiyim bu sonuca
Ben o kadar erken kan testi yaptırmadım hiç idrarla olan evde yapılan testte çıkmıştı benimki. Ultrasonla bakılma şansınız olsu mu? Doktorum o zaman rahimde kalınlaşma var hamileliğe hazırlanıyor vücudun demişti mesela. Siz yine de regl olmayı ya da gecikmeyi bekleyin kesin sonuç için.

her şey elverişliyken bile hamile kalma ihtimali %25 diye biliyorum. ben sanmıyorum hamile olduğunuzu, stresten böyle hissediyorsunuz bence.

bu kadar panik olma lütfen. bir dahaki sefere prezervatif istemiyorsanız fitil kullan .hem pratik olur. ilaç kullanmak zorunda kalmazsın.
yada unuttun diyelim ertesi gün haplarından kullan.
böyle stresle zevkte alamazsın ki.

Ultrasonda da baktı gebelik görünmüyor dedi hem vajinadan hemde normal ultrasondan baktı ilaç verdi adet söktürücü
Risk görse vermezdi herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…