Zepp,iyi haberlerini bekliyoruz..

Daxgx Çiçexgxim

hayat gezince güzel::
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2007
5.050
4
54
zepp arkadaşımız şu saatlerde doğumda, onun için dua edelim,,
zepp seni seviyorummm,dualarım seninle arkadaşım,İnşaallah güzel haberlerini bekliyoruz..
Emre Deniz seni bekliyoruz..:emir_bebek:Şeniz

Rabbim ikisinide sağlıkla kurtarsın inşallah.Güzel haberlerini alalım.Sorunsuz bir doğum sonrası geçirir inşallah.

allah kurtarsın hadi hayırlısı darısı benim başıma bir oğlum var ikincisini istiyorum doğum yapmak çok güzel neresimi o bebeği ilk kokladığı zaman inşallah sağlıklı kuurtulur

allah hayırlısıyla doğurmayı nasip etsin.
mis kokulu bebeğiyle birlikte aramıza geri dönsün...bizd güzel bir bebek görelim...
allah yardımcısı olsun inşallah

Sağlıcakla gelsin inş :ecrin_bebek::ecrin_bebek: valla sabah takvime bakınca aklıma ilk o geldi.Çok güzel geçsin doğumu inş.:Saruboceq::Saruboceq:

Yüce Rabbim hayırlısıyla doğurmayı nasip etsin minik delikanlıyla aramıza dönsün kısa zamanda inşallah :Saruboceq:

bu yılın en güzel AKSARAYLI annesine canım hemşerime Rabbimden kolaylıklar we her ikisine de saglık,esenlikler diliyorum

oy oy sayili günler gecmisde zepp doguma mi girmis,
saglikla kucagina alsin,dogumu kolay olsun insallah.anasina babasina hayirli evlat olmasi dilegiyle amin.

rabbım yardımcısı olsun bır nefeste kurtarsın..sag salım mıskokulusunu kucagına alsın
darısı tum hamışlerın basına

X