Zepp,iyi haberlerini bekliyoruz..

Merhaba arkadaslar ..
onecelikle dag cicegim bunlar sana canim benim a.s.
ve arayan ,dualarini eksik etmeyen arkadaslarima a.s.

25 kasim gunu saat 08:40 da dunyaya geldi ikinci oglus ;Emre Deniz'im :asigim:
Cok guzeldi ...
sezeryanla dogum yaptim ama spinal sezeryan ;bebegimin dunyaya gelisini gordum cok guzeldi :asigim:
tum hamis arkadaslarima tavsiye ederim (tabi sezeryanla dogum yapacaklara )
ilki genel anestezi idi bu farkli olsun istedim ve cok memnun kaldim ...doktorumdan ameliyat sirasinda muzik dinlemek istedigimi soylemistim sagolsun kirmadi ;muzik dinleyerek ;sohbet ede ede dogurdum :))

pazartesi gunu 20 gunluk olacak bebegim teyzeleri ...:nazar::ecrin_bebek:
pazartesinden sonra aranizadim ...acikcasi iki cocuk zahmetli ama bir o kadar da guzel ...
yogun ve yorgun 20 gun gecirdim ...

hepinizi cok opuyorum a.s.
Bu arada foto isteyen arkadaslarima sunu soylemek istiyorum ;nazara cok inanirim ...fotolari profilime ekleyecegim kusura bakmayin ,genel yayinlamayacagim :asigim:

canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün isteyenlere de nasip etsin hayırlısıyla hoşgeldin
kok benim için süt kokulu cennet kokulu oğluşunu sütün bol olsun sevdiklerinle sağlıklı uzun ömürler
bir haftadır yoktum döner dönmez hayırlı haberini okumak beni çok mutlu etti rabbim herkesi sevindirsin

canım arkadaşım,aramıza hoş geldin ,senin tekrar aramızda görmek çok güzel ,:jeyyar:
Emre Deniz'imizde hoş gelmiş:ecrin_bebek: ,yesin teyzesi onu,resmini gördüm çok tatlı Maşallah..:nazar:
Allah Analı Babalı eylesin..yumuk yumuk öp gıdısından annesi ,miss miss, öp benim yerime,Selim Mert'iminde yanacıklarından öpüyorummmŞeniz

gözünaydın zeppciğim güle güle büyütün bebeğinizi yakışıklı ağbiside yardım eder artık sana ,allah evlatlarını sana bağışlasın hep güzel günlerini göstersin inşallah

dilerim ALLAHTAN çocuklarınla mutlu,sağlıklı uzun bir ömür sizinle olsun.... ikinci oğlumu kucağıma aldığımda , hep şöyle dua etttim ; " lütfen allhım yavrularımı büyütmeyi onların olgun bir insan olana kadar gecen her süreci bana göstermeyi,doğru,adil,ahlaklı bir şekilde onlara örnek olmayı bana nasib et........." ALLAH SİZİ NAZARDAN SAKLASIN!!!!!!!!

X