Zepp,iyi haberlerini bekliyoruz..

sevgili zepp in en mutlu günü bugün olacak. Emre Deniz ine kavuşacak. Allah bir avazda kurtarsın, bebişini sağlıkla kucaklamayı nasip etsin.

Az önce zepp'i cebinden aradım telefonu kapalıydı ,ondan haber alır almaz sizlerle paylaşacağım ,arkadaşlar desteğiniz ve dualarınız için çokkk teşekkür ediyorum..a.s.:enbuyukkk:

Arkadaşlarımın güzel dileklerine bende katılıyorum...

Allah yardımcısı olsun, bebişine kavuşsun hayırlısıyla....

Allahım yardımcıları olsun sağ salim kavuşsun birbirlerine Dağ çiçeği güzel haberlerini bekliyoruz canım bizde sana çok teşekkür ederiz.. a.s. a.s.

zepp arkadaşımız şu saatlerde doğumda, onun için dua edelim,,
zepp seni seviyorummm,dualarım seninle arkadaşım,İnşaallah güzel haberlerini bekliyoruz..
Emre Deniz seni bekliyoruz..:emir_bebek:Şeniz

şuanda doğum yapmış olmalı...
allah analı babalı büyütsün...
darısı bizim gibi olmayanların başına...:emir_bebek:

eveeet yay erkeğiii geldii hayırlısııylaaa zep haayatının 2. erkeğine kavuştuuu :) darısı tüm isteyenlere ve sırada bekleyen hamiş annelerimizeeeeeee yani saruböceg gibii beyaz melek gibii:)))

yaşasınnnnnnnnnnn,az önce tekrar zeppi aradım ve görüştüm gayet iyi olduklarını söyledi Maşallah seside çok iyi geliyordu..
hepinize çok çok teşekkür etti ve çok selam söyledi..:teytey::sm_cool:

yaşasınnnnnnnnnnn,az önce tekrar zeppi aradım ve görüştüm gayet iyi olduklarını söyledi Maşallah seside çok iyi geliyordu..

gerçekten hızlı kadın maşallah:nazar:
Allah bağışlasın evladını
geçmiş olsun zeepimizea.s.

:Saruboceq:
ben mesaj yazana kadar Zepp doğurmuş bile,maaşalah maaşalah....:nazar:
Allah Zepp ve bebişine sağlıklı,mutlu,huzurlu bir ömür nasip etsin.:Saruboceq:
Darısı tüm hamişlerin başına...
:CüvCüv:

Son düzenleyen: Moderatör:
:Saruboceq:Allah'ım sağ salim sağlıklı bir şekilde doğumlar nasip eyle arkadaşıma:Saruboceq:
Tüm doğum masasında olan anniş adaylarımıza sen güç ver yarabbim:Saruboceq:
Hayırlı ve güzel haberlerini bekliyoruz Zeppim senin için bütün KK seferber olduk canım arkadaşım a.s.
Bütün dualarımız seninle:1hug:

:asigim:Çok mıymıntı bir hatunum ben yaaa
Gelmiş bebişimiz çoktan gelmiş:sm_cool:
Hoşgeldin bebek sefalar getidin:ecrin_bebek:
Allah hayırlı ömürler versin,annesine, babasına ,vatanına hayırlı bir evlat olsunŞeniz

X